MORA VT 344BX

MORA -VT 344BX
-7%
MORA -VT 344BX

MORA VT 344BX

Vstavaná rúra Mora VT 344 BX v elegantnom nerezovom prevedení je zaradená do úspornej energetickej triedy A. Celkovým objemom rúry 77 l ponúka 10 rôznych programov s presnou reguláciou teploty v rozmedzí 50-300°C. Určite oceníte aj špeciálny program na čistenie rúry Eco Clean, program pizza, gril a auto program. Ovládanie je umiestnené vpredu prostredníctvom 2 zasúvacích gombíkov a dotykového disp Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

289.00€

269.00€

Cena bez DPH:224.17€

Popis produktu

Vstavaná rúra Mora VT 344 BX v elegantnom nerezovom prevedení je zaradená do úspornej energetickej triedy A. Celkovým objemom rúry 77 l ponúka 10 rôznych programov s presnou reguláciou teploty v rozmedzí 50-300°C. Určite oceníte aj špeciálny program na čistenie rúry Eco Clean, program pizza, gril a auto program. Ovládanie je umiestnené vpredu prostredníctvom 2 zasúvacích gombíkov a dotykového displej. Dvierka rúry Mora VT 344 BX disponujú dvojitým sklom dvierok. Pre ľahkú manipuláciu s pokrmami určite oceníte praktický teleskopický výsuv (1úroveň). Súčasťou balenia je 1× rošt a 1× plech na pečenie.


Veľký objem
Vstavaná rúra Mora VT 344 BX má kapacitu až 77 litrov, vďaka čomu v nej môžete piecť aj extra veľké porcie jedla. Klenutý vnútorný priestor rúry je inšpirovaný tradičným tvarom kamennej pece. Chytro rozmiestnené vykurovacie telesá a extra veľký objem zaručujú dokonale prepečené a chrumkavé jedlo zo všetkých strán. Dvierka rúry sú celosklenené, takže máte perfektný prehľad, čo sa v rúre deje, bez ohľadu, na ktorú úroveň ho vložíte. Rúru nemusíte ani otvárať v priebehu pečenia.

Rovnomerné pečenie
Vnútri prepečené, na povrchu chrumkavé. Presne také bude kuriatko upečené v tejto rúre vďaka pokročilej technológii rovnomerného pečenia. Chytro rozmiestnené vyhrievacie telesá sa postarajú o to, že horúci vzduch prúdi rovnomerne a dostane sa tam, kam má. Zaoblený vnútorný priestor rúry je inšpirovaný tradičným klenutým tvarom kamennej pece.
Predohrev rúry
Už žiadne dlhé čakanie! Rúra s rýchlym predohrevom šetrí váš čas a rúru nahreje do 5 minút pri teplote 200 ˚C. Na správne nahriatie vás upozorní zvuková signalizácia a vy môžete začať piecť.Ilustračný obrázok

Program pre mrazené a hotové jedlá
So špeciálnym programom pre hotové a mrazené jedlá ho ušetríte ešte viac, pretože si pripravíte chutný obed rýchlejšie, bez nutnosti predhrievania rúry. Výsledok však bude dokonalý, a tak si v kľude vychutnáte napríklad kuracie nugety, lasagne, hranolky alebo croissanty.

Program pomalé pečenie
Tento program je ideálny pre jemné, pomalé a rovnomerné pečenie, vďaka čomu sa šťavy uzavrú vo vnútri a jedlo zostane super jemné a šťavnaté. Vhodné na prípravu mäsa, rýb alebo pečiva na jednej úrovni.

Program Pizza
So špeciálnym programom Pizza vyšplhá teplota až na 300 ˚C, takže sa pizza pripraví rýchlo, cesto zostane mäkké a náplň bude čerstvá.

Program Eco Clean
Vstavaná rúra je vybavená čistením EcoClean, ktorý využíva silu pary na odstránenie nečistôt. Čistenie prebieha jednoducho. Do nahriatej rúry vložíte plech s vodou a zapnete 30 minútový čistiaci program. Nečistoty následne utriete handrou.

MORA -VT 344BX