MORA VT 111CX

MORA -VT 111CX
-4%
MORA -VT 111CX

MORA VT 111CX

Klasická vstavaná rúra Mora VT 111 CX zaradená do úspornej energetickej triedy A je v nerezovom prevedení s povrchovou úpravou proti zanechávaniu otlačkov prstov. Regulácia teploty v rúre ponúka možnosť nastavenia do max. 300°C. Celkový objem rúry dosahuje 84 l. Ponúka 6 funkcií vrátane grilu, programu pizza a čistenie rúry Eco Clean pomocou pary. Ovládanie je umiestnené vpredu prostredníctvom 2 g Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

229.00€

219.00€

Cena bez DPH:182.50€

Popis produktu

Klasická vstavaná rúra Mora VT 111 CX zaradená do úspornej energetickej triedy A je v nerezovom prevedení s povrchovou úpravou proti zanechávaniu otlačkov prstov. Regulácia teploty v rúre ponúka možnosť nastavenia do max. 300°C. Celkový objem rúry dosahuje 84 l. Ponúka 6 funkcií vrátane grilu, programu pizza a čistenie rúry Eco Clean pomocou pary. Ovládanie je umiestnené vpredu prostredníctvom 2 gombíkov. Vedenie v rúre prostredníctvom drôtených roštov.
Veľký objem
Vstavaná rúra Mora VT 111 CX s funkciou grilu má kapacitu až 84 litrov, vďaka čomu v nej môžete piecť aj extra veľké porcie jedla. Klenutý vnútorný priestor rúry je inšpirovaný tradičným tvarom kamennej pece. Dvierka rúry sú celosklenené, takže máte perfektný prehľad, čo sa v rúre deje, bez ohľadu, na ktorú úroveň ho vložíte. Rúru nemusíte ani otvárať v priebehu pečenia.

Rovnomerné pečenie
Vnútri prepečené, na povrchu chrumkavé. Presne také bude kuriatko upečené v tejto rúre vďaka pokročilej technológii rovnomerného pečenia. Chytro rozmiestnené vyhrievacie telesá sa postarajú o to, že horúci vzduch prúdi rovnomerne a dostane sa tam, kam má. Zaoblený vnútorný priestor rúry je inšpirovaný tradičným klenutým tvarom kamennej pece.
Program Pizza
So špeciálnym programom Pizza vyšplhá teplota až na 300 ˚C, takže sa pizza pripraví rýchlo, cesto zostane mäkké a náplň bude čerstvá.

Program pomalé pečenie
Tento program je ideálny pre jemné, pomalé a rovnomerné pečenie, vďaka čomu sa šťavy uzavrú vo vnútri a jedlo zostane super jemné a šťavnaté. Vhodné na prípravu mäsa, rýb alebo pečiva na jednej úrovni.
Program Eco Clean
Vstavaná rúra je vybavená čistením EcoClean, ktorý využíva silu pary na odstránenie nečistôt. Čistenie prebieha jednoducho. Do nahriatej rúry vložíte plech s vodou a zapnete 30 minútový čistiaci program. Nečistoty následne utriete handrou.

MORA -VT 111CX