• Domov
  • Xiaomi - MiBand 3

Xiaomi MiBand 3

Xiaomi -MiBand 3
-7%

Xiaomi MiBand 3

Fitness náramok Xiaomi pre Mi Band 3 na prvý pohľad zaujme svojím kompaktným moderným dizajnom. Moderné technológie vám pomôžu zostať v kondícii každý deň. Prístroj meria počet denných krokov a ukazuje aktuálne hodnoty srdcového tepu. Cez deň vás upozorní na nečinnosť a v noci sleduje kvalitu spánku, aby ste sa ráno prebúdzali do ružova, namiesto rušivých tónov vás zobudí jemnými vibráciami. Pr Zobraziť viac

Vypredane

29.00€

26.90€

Cena bez DPH:22.42€

Popis produktu

Fitness náramok Xiaomi pre Mi Band 3 na prvý pohľad zaujme svojím kompaktným moderným dizajnom. Moderné technológie vám pomôžu zostať v kondícii každý deň. Prístroj meria počet denných krokov a ukazuje aktuálne hodnoty srdcového tepu. Cez deň vás upozorní na nečinnosť a v noci sleduje kvalitu spánku, aby ste sa ráno prebúdzali do ružova, namiesto rušivých tónov vás zobudí jemnými vibráciami.

Pripojenie k telefónu
Pomocou technológie Bluetooth náramok môžete ľahko pripojiť k svojmu inteligentnému zariadeniu. Potom sa displej Mi Band 3 premení na notifikátor upozorňujúci na prichádzajúce hovory, SMS správy, plány v kalendári a podobne. Priamo zo zápästia môžete navyše prijímať alebo odmietať telefónne hovory. Náramok sa stane vašim spoločníkom pri každej aktivite. Je vodotesný až do hĺbky 50 metrov, môžete si ho teda so sebou zobrať aj do bazéna, aby ste mali každú aktivitu zmeranú s maximálnou presnosťou. Výkonná 110mAh batéria zaručí výdrž náramku až 20 dní bez nutnosti dobíjania.

Xiaomi -MiBand 3

Podobné produkty