• Domov
  • Whirlpool - TDLR 55110

Whirlpool TDLR 55110

Whirlpool  -TDLR 55110
-7%
Whirlpool  -TDLR 55110

Whirlpool TDLR 55110

Vrchom plnená práčka s univerzálnym motorom, s energetickou efektívnosťou A++. Nenáročná práčka s priestranným nerezovým bubnom s objemom 42 l dokáže naraz vyprať až 5,5kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje 1000 otáčok za minútu. Navyše vás práčka pri praní vôbec neruší, keďže jej hlučnosť nepresahuje 59 dB. Nastaviť si rovnako môžete i teplotu, pri ktorej chcete prať. Ukazovatele zanesenia filtra, Zobraziť viac

Vypredane

289.00€

269.00€

Cena bez DPH:224.17€

Popis produktu

Vrchom plnená práčka s univerzálnym motorom, s energetickou efektívnosťou A++. Nenáročná práčka s priestranným nerezovým bubnom s objemom 42 l dokáže naraz vyprať až 5,5kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje 1000 otáčok za minútu. Navyše vás práčka pri praní vôbec neruší, keďže jej hlučnosť nepresahuje 59 dB. Nastaviť si rovnako môžete i teplotu, pri ktorej chcete prať. Ukazovatele zanesenia filtra, pripojenia vody, privolania servisu, alebo systém, ktorý vyrovnáva nestabilitu, zaručujú dlhú životnosť práčky a predchádzajú jej rýchlemu opotrebovaniu.

Pracie programy
Výkonná práčka ponúka 9 pracích programov, kde si okrem bežných programov na bavlnu, syntetiku, vlnu, či jemnú bielizeň môžete vybrať aj z mnohých špeciálnych programov. Samozrejmosťou je možnosť predprania, plákania, odstreďovania alebo vyčerpávania. Práčka disponuje aj voľbou odložený štart. Oceníte aj pamäť pre uloženie obľúbeného programu. Jeho nastavenie môžete kedykoľvek zmeniť. Vyberte pre svoju bielizeň ten ideálny prací program a skvelý výsledok bude zaručený.

špeciálne programy: pre farebnú bielizeň, denný 1H
prídavné funkcie: prevetrávanie bielizne, farby 15°, rýchly, intenzívne plákanie
6.ZMYSEL
Technológia rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a zabezpečuje optimálny výkon, pričom ušetrí až 50 % energie, vody a času.
Funkcia prevetrávania bielizne
Po skončení prania program prevetráva bielizeň v pravidelných intervaloch. Funkcia uchováva sviežosť bielizne a je vhodná, ak nemôžete bielizeň vybrať z práčky ihneď po ukončení prania. Funkcia je aktivovaná na 6 hodín.
Displej.Zobrazenie priebehu programu.Ukazovateľ zostatkového času na displeji
Ďalšie funkcie
K dispozícii máte riadenú optimalizáciu spotreby vody a kontrolu tvorby peny. Navyše je pračka vybavená kolískou pre pranie vlny a systémom na vyrovnávanie nestability, ktorý využijete v prípade, že do pračky zle naukladáte bielizeň. Systém proti pokrčeniu vám pri žehlení šetrí prácu. Tento model je vybavený detskou poistkou.

*Záruka 5 rokov na motor/kompresor po registrácii u výrobcu.

Whirlpool  -TDLR 55110

Podobné produkty