E-trojkolka MoBot

E-trojkolka -MoBot
E-trojkolka -MoBot E-trojkolka -MoBot E-trojkolka -MoBot

E-trojkolka MoBot

Skladacia elektrická trojkolka „MoBot“ je ideálnym vozítkom do mesta či dediny, na nákupy, alebo na výlet. Je vhodná pre ľudí s nižšou ako aj vyššou postavou. Správne a pohodlné sedenie si prispôsobíte jednoduchým nastavením sklonu opierky sedadla a výškovo nastaviteľnými riadidlami. Stále ostane dostatok miesta pre dlhé nohy. Jednoduchým sklopením sedadla a riadidiel ju môžeme zložiť na malé a ko Zobraziť viac

Na objednavku

1599.00€

Cena bez DPH:1332.50€

Popis produktu

Skladacia elektrická trojkolka „MoBot“ je ideálnym vozítkom do mesta či dediny, na nákupy, alebo na výlet. Je vhodná pre ľudí s nižšou ako aj vyššou postavou. Správne a pohodlné sedenie si prispôsobíte jednoduchým nastavením sklonu opierky sedadla a výškovo nastaviteľnými riadidlami. Stále ostane dostatok miesta pre dlhé nohy. Jednoduchým sklopením sedadla a riadidiel ju môžeme zložiť na malé a kompaktné rozmery, vložiť do kufra auta a vziať so sebou. Predná, sklopná konzola môže byť použitá ako rukoväť vozítka na ťahanie a zároveň chráni "MoBot" pred poškodením. Zadná výsuvná konzola slúži pre vašu bezpečnosť a zároveň je možné ju použiť ako nosič pre nákupný košík. Súčasťou balenia je aj praktická pripojiteľná taška.

Ľahko sa používa. „MoBot“ má 5 voliteľných stupňov rýchlosti vpred, alebo vzad do max. rýchlosti 6 km/h - štandardné nastavenie (možnosť zvýšiť max. rýchlosť do 15, alebo 20 km/h v servisnom nastavení). Nový typ digitálneho displeja ako je na fotkách (nie na videu) vás informuje o zvolenom rýchlostnom stupni, aktuálnej rýchlosti, kapacite batérie a ďalších údajoch. K dispozícii je aj spiatočka. Vďaka jej výbornej manévrovateľnosti je možné trojkolku používať nielen vonku, ale aj v interiéri.

Ďalším parametrom, ktorý je možné nastaviť v servisnom programovaní je buď pomalé rozbiehanie (úroveň 0), alebo rýchlejšie/akčnejšie rozbiehanie (úroveň 5). Štandardne je nastavená úroveň 2.

Šoférovanie je veľmi jednoduché. Rýchlosť sa ovláda plynovou rukoväťou (vpravo). Je vybavená výkonnými zadnými kotúčovými brzdami na obidvoch kolesách nápravy a prednou bubnovou brzdou. Sú ovládané samostatnými páčkami s funkciou zaistenia (ako ručná brzda).

Vozidlo je vždy dodávané vo verzii s rýchlosťou do 6 km/h. (Po možnom odblokovaní rýchlosti až do 20 km/h).

Batéria je vyberateľná a uzamykacia v ráme s možnosťou nabíjania na ľubovoľnom mieste.

Nová verzia "MoBot" má 2 motory s vysokým krútiacim momentom 2 × 300 W. To znamená, že štrkové a lesné cesty a stúpania nie sú žiadny problém.

Technické parametre
Dojazd: do 30 km *
Max. rýchlosť: do 6 km/h (nastaviteľná do 20 km/h)
Výkon: 2 × 300 W
Batéria: 48 V/7,8 Ah Li-Ion(374,4 Wh)
Doba nabíjania: 3-5 h
Váha s batériou: 27 kg
Rozmery: zložená/rozložená 950 × 520 × 550/950 × 850 × 550 mm (d × v × š)
Max. nosnosť: 120 kg
Sedadlo: výška sedadla od zeme 510 mm
Riadidlá: výška riadidiel od zeme 850-950 mm nastaviteľné
Kolesá: 10" nafukovacie
Brzdy: 2 × zadné kotúčové, predná bubnová
Farba:čierno-červená
Svetlá: predné a zadné LED svetlo, zadné odrazky
Dalšia výbava: stojan, klaksón, nabíjačka, zadný nosič, informačný displej, krytie IP54, jednoduché zloženie a rozloženie

*Skutočný dojazd sa môže líšiť v závislosti od dopravných podmienok, vonkajšej teploty, hmotnosti jazdca a štýlu jazdy.

E-trojkolka -MoBot