Electrolux ESF5533LOX

Electrolux - ESF5533LOX
-15%
Electrolux - ESF5533LOX Electrolux - ESF5533LOX

Electrolux ESF5533LOX

Voľne stojaca umývačka riadu Electrolux ESF5533LOW poteší širokou ponukou programov a teplôt, jednoduchým ovládaním a predovšetkým výbornými výsledkami umývania. S kapacitou 13 súprav riadu sa výborne hodí do stredne veľkých domácností s tromi alebo štyrmi členmi. Prístroj patrí do úspornej energetickej triedy A++, aj pri pravidelnom používaní máte preto zaručené, že vám nebude spotrebovávať viac Zobraziť viac

Na objednavku

469.00€

399.00€

Cena bez DPH:332.50€

Popis produktu

Voľne stojaca umývačka riadu Electrolux ESF5533LOW poteší širokou ponukou programov a teplôt, jednoduchým ovládaním a predovšetkým výbornými výsledkami umývania. S kapacitou 13 súprav riadu sa výborne hodí do stredne veľkých domácností s tromi alebo štyrmi členmi. Prístroj patrí do úspornej energetickej triedy A++, aj pri pravidelnom používaní máte preto zaručené, že vám nebude spotrebovávať viac energie, než je skutočne nutné. Podľa typu a množstva riadu a miery jeho znečistenia si zvoľte jeden zo šiestich programov a štyroch rôznych teplôt, aby ste s prehľadom zvládli odstrániť aj pripečené zvyšky jedál a riad opäť žiaril čistotou, ako by ste si ho práve priniesli z obchodu.

Výškovo nastaviteľný horný kôš
Po skončení umývania sa automaticky aktivuje sušenie airdry, ktoré zaručí, že každý kúsok riadu bude vysušený do poslednej kvapky, aby ste ho potom mohli rovno schovať do skriniek a nemuseli vyťahovať utierku. Pre ešte efektívnejšie naplnenie si výškovo nastavte horný kôš tak, aby sa vám do umývačky zmestili jedálenské taniere, pokrievky a väčšie hrnce z varenia.
Rýchly program
V programovej výbave možno nájsť aj program pre rýchle umytie práve použitých tanierov, hrnčekov, ale aj panvíc a ďalšieho riadu počas iba 30 minút.

Sušenie AirDry
AirDry je inovatívna technológia, ktorá využíva prirodzený tok vzduchu pre dokončenie procesu sušenia. V poslednej fáze programu otvorí dvierka o 10 cm a počká, až kým riad vyberiete. Ide o maximálne efektívny spôsob sušenia vzhľadom na energetickú náročnosť.

Odložený štart
Umývačka má aj funkciu pre odložený štart, ktorá vám umožní naprogramovať ju ľahko tak, aby začala proces umývania až o tri hodiny neskôr

Technická špecifikácia

Energetická trieda A++