ECG EDF6056QWA++

ECG - EDF6056QWA++
-13%
ECG - EDF6056QWA++

ECG EDF6056QWA++

Úsporná umývačka riadu S umývačkou ECG EDF 6056 QWA++ spoľahlivo umyjete až 14 obedových súprav s len 11 litrami vody. Je dokázané, že umývaním riadu pod tečúcou vodou minieme cca 40 litrov vody. Kým v dreze umývame riad aj niekoľkokrát za deň, umývačku stačí zapnúť iba raz denne. Umývačka dosahuje energetickú triedu až A++ a ponúka úsporu 10 % v porovnaní s triedou A. Ušetrí Vám teda peniaze i ž Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

299.00€

259.00€

Cena bez DPH:215.83€

Popis produktu

Úsporná umývačka riadu
S umývačkou ECG EDF 6056 QWA++ spoľahlivo umyjete až 14 obedových súprav s len 11 litrami vody. Je dokázané, že umývaním riadu pod tečúcou vodou minieme cca 40 litrov vody. Kým v dreze umývame riad aj niekoľkokrát za deň, umývačku stačí zapnúť iba raz denne. Umývačka dosahuje energetickú triedu až A++ a ponúka úsporu 10 % v porovnaní s triedou A. Ušetrí Vám teda peniaze i životné prostredie. K úsporám pri umývaní v umývačke je okrem nižších nákladov na energiu a vodu nutné pripočítať aj ušetrenú cenu za teplú vodu, bez ktorej sa pri umývaní riadu v dreze nezaobídeme. Oceníte ukazovateľ nedostatku soli a nedostatku leštidla. Praktická je aj detská poistka, poista proti zaplaveniu/pretečeniu.

6 Programov: Intensive 62C, Eco 54C (178 min), Light 45C, 60 min, Rapid 45C, Pre-rinse
4 umývacie teploty
Dostatočná kapacita
Voľne stojaca umývačka riadu so šírkou 60 cm je kapacitne určená až pre 14 jedálenských súprav. Vnútorný priestor je nerezový a vybavený 2 praktickými šedými umývacími košmi. V každom z nich sú sklopné priehradky a plocha na poháre. Horný kôš je navyše výškovo nastaviteľný. V hornej časti sa nachádza samostatná príborová zásuvka.

Spoľahlivá ochrana proti vytopeniu AquaStop
Už sa nemusíte obávať nebezpečenstva vytopenia vašej kuchyne umývačkou riadu. Výkonná a mimoriadne bezpečná umývačka riadu disponuje unikátnou technológiou AquaStop, ktorá výrazne znižuje nebezpečenstvo vytopenia počas umývania riadu. Táto užitočná funkcia zabezpečuje pohodlné a bezpečné umývanie pri každom cykle. Funkcia AquaStop zostáva plne funkčná po celú dobu životnosti umývačky.

Odloženie štartu
Ak nestíhate alebo musíte niekam súrne odísť, s časovačom odloženého štartu ste pripravený na všetko. Jednoducho dajte do vnútra umývačky riad a čistiaci prostriedok, nastavte odloženie štartu a môžete spokojne odísť. Umývačka začne pracovať presne vtedy, kedy vám to bude najlepšie vyhovovať. Môžete ho dokonca odložiť až na 24 hodín.

Technická špecifikácia

Energetická trieda A++