TKG OT 2025

TKG  -OT 2025
-18%

TKG OT 2025

Minirúra TKG OT2025 WH ideálna na zapekanie toastov, bagiet a pizze, Vás očarí svojou praktickosťou. Optimálny objem 9 litrov ponúka dostatok priestoru na zapekanie potravín, pričom jej rozmery Vám ju dovolia umiestniť takmer kdekoľvek na kuchynskú linku. Krásna biela farba s čiernymi doplnkami z nej robia dizajnovú krásavicu. Dvierka rúry sú opatrené dvojitým žiaruvzdorným tvrdeným sklom. Jej výk Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

54.90€

44.90€

Cena bez DPH:37.42€

Popis produktu

Minirúra TKG OT2025 WH ideálna na zapekanie toastov, bagiet a pizze, Vás očarí svojou praktickosťou. Optimálny objem 9 litrov ponúka dostatok priestoru na zapekanie potravín, pričom jej rozmery Vám ju dovolia umiestniť takmer kdekoľvek na kuchynskú linku. Krásna biela farba s čiernymi doplnkami z nej robia dizajnovú krásavicu. Dvierka rúry sú opatrené dvojitým žiaruvzdorným tvrdeným sklom. Jej výkon je obdivuhodný, pomocou kremíkových trubíc dokáže ohrievať až na 230°C a tiež ponúka 60 minútový časovač s akustickým signálom, takže vždy budete vedieť, kedy je jedlo hotové!

Charakteristika a technické údaje:
Kapacita 9 litrov
900 W
Dvierka - dvojité žiaruvzdorné tvrdené sklo
Až 25% úspora energie prostredníctvom infračervenej technológie
Nastaviteľný termostat do 230 ° C
Cool-touch rukoväť
2 vysoko kvalitné kremíkové ohrievače
60 minútový časovač s automatickým vypnutím a zvukovým signálom
Funkcia STAY ON na použitie bez časovača
Kontrolka prevádzkové svetlo - pre bezpečné používanie
Rukoväť s vysoko kvalitnej nerezovej ocele
Vnútorné rozmery: 240 x 205 x 183 mm
Výbava: Zásobník na omrvinky, grilovací rošt, plech na pečenie

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách. Bezpečné používanie rúry OT2025WH zaisťuje prevádzková kontrolka ale aj dvierka, ktoré sú z dvojitého žiaruvzdorného skla. V príslušenstve nájdete zásobník na omrvinky, grilovací rošt či plech na pečenie.

TKG  -OT 2025

Podobné produkty