Electrolux EKK54951OX SteamBake

Electrolux -EKK54951OX SteamBake
-17%
Electrolux -EKK54951OX SteamBake

Electrolux EKK54951OX SteamBake

Plynová varná doska so štyrmi horákmi Ovládanie plynovej varnej dosky otočným gombíkom Parná funkcia PlusSteam pre dokonalý výsledok pečenia Ľahšie čistenie rúry Electrolux EKK54951OX vďaka katalytickým panelom Teleskopické výsuvy pre ľahšiu manipuláciu vo vnútri rúry Horúci vzduch pre rovnomerné prepečenie pokrmov Funkcia sušenia pre zachovanie živín a chuti potravín Elektronický časovač s Zobraziť viac

Na objednavku

471.00€

389.00€

Cena bez DPH:324.17€

Popis produktu

Plynová varná doska so štyrmi horákmi
Ovládanie plynovej varnej dosky otočným gombíkom
Parná funkcia PlusSteam pre dokonalý výsledok pečenia
Ľahšie čistenie rúry Electrolux EKK54951OX vďaka katalytickým panelom
Teleskopické výsuvy pre ľahšiu manipuláciu vo vnútri rúry
Horúci vzduch pre rovnomerné prepečenie pokrmov
Funkcia sušenia pre zachovanie živín a chuti potravín
Elektronický časovač s možnosťou automatického vypnutia rúry
Odložený štart umožní zapnutie rúry Electrolux vo vhodnom okamihu
Parná funkcia, funkcia sušenia, horúci vzduch aj gril
Kombinovaný sporák Electrolux EKK54951OX je vybavený rôznymi spôsobmi ohrevu, s ktorými získate viac možností pre kulinárske kúzla vo vašej kuchyni. Gril je funkciou pomerne známou a klasickou, ale parné funkcie sa v našich domácnostiach začali udomácňovať relatívne nedávno. Parná funkcia PlusSteam nie je varenie v pare, ide len o pridanie pary k horúcemu vzduchu. Aj tak vám ale pomôže vykúzliť doslova zázraky v kuchyni. Funkciu oceníte najmä pri príprave pečiva, koláčov či kysnutých buchiet. Použiť ju ale môžete pri pečení mäsa a ďalších pokrmov, kde je žiaduce kypré a vláčne vnútro a chrumkavá kôrka na povrchu. Funkcia sušenia uchová v potravinách potrebné živiny a zároveň zachováva ich chuť. Horúci vzduch vo vnútri rúry Electrolux sa postará o rovnomerné rozloženie tepla vo vnútri rúry a prepečie všetky pokrmy rovnako, či už sú na kraji plechu alebo uprostred.

Katalytické panely a teleskopické výsuvy pre lepšiu údržbu a manipuláciu
Všetky perfektné funkcie sporáka Electrolux EKK54951OX završujú praktické doplnky v podobe katalytického čistenia a teleskopických výsuvov. Teleskopické výsuvy umožnia vysunutie celého roštu von z rúry. Môžete manipulovať s pokrmom, bez toho aby vám hrozilo popálenie alebo bolesti chrbta pri zdvíhaní ťažkých pekáčov a plechov. Katalytické samočistiace panely vám uľahčia údržbu vašej rúry Electrolux a vy sa môžete venovať iba vymýšľaniu nových kulinárskych experimentov.

Technická špecifikácia

Energetická trieda
Napájacie napätie 230V