LG F2S7V3HY0W

LG -F2S7V3HY0W
-11%
LG -F2S7V3HY0W LG -F2S7V3HY0W LG -F2S7V3HY0W LG -F2S7V3HY0W

LG F2S7V3HY0W

práčka plnená spredu, parná, kapacita pre 7 kg bielizne, maximálne otáčky odsreďovania 1170 ot./min., 14 pracích programov, Inverter Direct Drive motor, AI DD, Steam, Smart Diagnosis, Add Item, vstavaný displej, detská poistka, odložený štart, maximálna hlučnosť pri odstreďovaní 71 dB Praktická spredu plnená práčka LG F2S7V3HY0W sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň celej vašej Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

449.00€

398.98€

Cena bez DPH:332.48€

Popis produktu

práčka plnená spredu, parná, kapacita pre 7 kg bielizne, maximálne otáčky odsreďovania 1170 ot./min., 14 pracích programov, Inverter Direct Drive motor, AI DD, Steam, Smart Diagnosis, Add Item, vstavaný displej, detská poistka, odložený štart, maximálna hlučnosť pri odstreďovaní 71 dB
Praktická spredu plnená práčka LG F2S7V3HY0W sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň celej vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený pre 7 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1170 ot./min.

14 pracích programov: Bavlna, ECO 40-60, Zmiešaná bielizeň, Tiché pranie, Syntetika, Ručné pranie/Vlna, Športové oblečenie, Rýchly 14 min, Prikrývky, Čistenie bubna, Jemná starostlivosť, Pláchanie + Odstreďovanie, Parná detská starostlivosť, Pre alergikov
9 prídavných možností: Parné pranie, Predpierka, Normálne pláchanie, Plákanie+, Pridať bielizeň, Intenzívny, Normálny, Detský zámok, Zvuková signalizácia on/off, Odložený štart (3 - 19 hodín)
Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie
Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.
Starostlivosť pre alergikov
Technológia LG Steam sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9% alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre citlivých ľudí.
Spoľahlivá, odolná a hygienická
Inteligentná práčka má odolné a elegantne pôsobiace dvierka vyrobené z tvrdeného skla. Bubon práčky je vybavený hygienickými nerezovými lopatkami, ktoré eliminujú baktérie o 99%. Prehľadný dotykový diplej je veľmi dobre čitateľný a navyše je v českom jazyku. Dopĺňa ho elegentný kovový otočný volič programov.

LG -F2S7V3HY0W

Podobné produkty