JBL FLIP ESSENTIAL 2

JBL  -FLIP ESSENTIAL 2
-18%

JBL FLIP ESSENTIAL 2

Štýlový prenosný reproduktor JBL Flip Essential 2 v sivom prevedení vo svojom kompaktnom tele ukrýva dynamický a čistý stereo zvuk charakteristický pre JBL, odolnosť IPX7 a výdrž až 10 hodín prehrávania. Odvážny zvuk pre každé dobrodružstvo Vezmite si svoju obľúbenú hudbu na cesty s výkonným reproduktorom JBL Flip Essential 2. Tento kompaktný bezdrôtový reproduktor sa hodí kamkoľvek. Vďaka vod Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

109.00€

89.00€

Cena bez DPH:74.17€

Popis produktu

Štýlový prenosný reproduktor JBL Flip Essential 2 v sivom prevedení vo svojom kompaktnom tele ukrýva dynamický a čistý stereo zvuk charakteristický pre JBL, odolnosť IPX7 a výdrž až 10 hodín prehrávania.

Odvážny zvuk pre každé dobrodružstvo
Vezmite si svoju obľúbenú hudbu na cesty s výkonným reproduktorom JBL Flip Essential 2. Tento kompaktný bezdrôtový reproduktor sa hodí kamkoľvek. Vďaka vodotesnému dizajnu sa môžete vyblázniť so zvukom JBL Original Pro Sound na daždi alebo na slnku. Vychutnajte si až 10 hodín prehrávania vašich obľúbených playlistov.Špecifické funkcie
Výrazný prenosný zvuk - Menič v tvare pretekárskej dráhy reproduktora Flip Essential 2 poskytuje priestor vypĺňajúci zvuk JBL Original Pro Sound a prekvapivo hlboké basy v kompaktnom prevedení.

10 hodín prehrávania - Flip Essential 2 vám poskytne až 10 hodín prehrávania. Nechajte hudbu hrať dlhšie a hlasnejšie s výkonným zvukom JBL Original Pro Sound.

Odolnosť triedy IPX7 - Vezmite si reproduktor k bazénu alebo na pláž bez toho, aby ste si robili obavy z poliatia alebo či ponorenia do vody. Dokonca sa nemusíte obávať ani daždivého počasia. Reproduktor Flip Essential 2 je vodotesný triedy IPX7 pre neohrozenú zábavu vonku.
Bezdrôtové Bluetooth streamovanie - K reproduktoru môžete bezdrôtovo pripojiť až 2 smartfóny alebo tablety a striedavo si užívať zvuk JBL Original Pro.

JBL  -FLIP ESSENTIAL 2