TKG JK1008

TKG -JK1008
-23%
TKG -JK1008

TKG JK1008

Nerezová rýchlovarná kanvica TKG JK1045 RWD s moderným bodkovaným dizajnom v tvare čajníka je pripravená rozžiariť akúkoľvek kuchynskú linku. Navyše je veľmi silná a rýchla, pomocou kanvice rýchlo uvaríte až 1,7 litra vody. Filter je odnímateľný a ľahko umývateľný. Viečko je taktiež odnímateľné, čím je plnenie kanvice omnoho rýchlejšie a pohodlnejšie. Prostredníctvom veľkého výtoku si rýchlo napln Zobraziť viac

Na objednávku

49.00€

37.90€

Cena bez DPH:31.58€

Popis produktu

Nerezová rýchlovarná kanvica TKG JK1045 RWD s moderným bodkovaným dizajnom v tvare čajníka je pripravená rozžiariť akúkoľvek kuchynskú linku. Navyše je veľmi silná a rýchla, pomocou kanvice rýchlo uvaríte až 1,7 litra vody. Filter je odnímateľný a ľahko umývateľný. Viečko je taktiež odnímateľné, čím je plnenie kanvice omnoho rýchlejšie a pohodlnejšie. Prostredníctvom veľkého výtoku si rýchlo naplníte pohár alebo aj väčší čajník.
Oživte vzhľad Vašej kuchyne týmto skutočne krásnym a zároveň a praktickým pomocníkom!

Charakteristika a technické údaje:
moderný bodkovaný retro dizajn
nerezová rýchlovarná konvica
extrémne rýchla
otočný podstavec 360°
skrytá špirála z ušľachtilej ocele
objem 1,7 l
odnímateľný a umývateľný filter častíc
odnímateľné veko pre jednoduché plnenie a čistenie
extra veľký výtok pre rýchle naplnenie čajníkov, pohárov a pod.
ochrana proti prehriatiu a vareniu na sucho
kontrolka napájania
ukazovateľ hladiny vody (min 1,0l / max 1,7l)
úložný priestor na kábel
2400 W

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách. Kanvica TKG JK1045RWD je vybavená indikátorom hladiny vody, nekĺzavými nožičkami na zvýšenú stabilitu, skrytým vykurovacím telesom z nehrdzavejúcej ocele a ochranou pred prehriatím a varením na sucho. Kanvica sa môže otočiť o 360 ° a automaticky sa vypne po uvarení vody.

Technická špecifikácia

Napájacie napätie 230V