SONY CMT-S20

SONY  -CMT-S20
-17%

SONY CMT-S20

Popis produktu Mikrosystém s CD Prístup k celej hudobnej zbierke. Port USB a zvukový vstup umožňujú pripojiť smartfón, prenosný počítač, prehrávač MP3 alebo pamäťové zariadenie a mať tak prístup ku všetkým obľúbeným skladbám. Vychutnajte si disky CD s ostrým a čistým zvukom. Vďaka reproduktorom s výkonom 2x 5 W má každý tón obľúbených skladieb čistý a precízny zvuk. Štýlový dizajn, ktorý Zobraziť viac

Na objednavku

119.00€

99.00€

Cena bez DPH:82.50€

Popis produktu

Popis produktu
Mikrosystém s CD

Prístup k celej hudobnej zbierke. Port USB a zvukový vstup umožňujú pripojiť smartfón, prenosný počítač, prehrávač MP3 alebo pamäťové zariadenie a mať tak prístup ku všetkým obľúbeným skladbám.

Vychutnajte si disky CD s ostrým a čistým zvukom. Vďaka reproduktorom s výkonom 2x 5 W má každý tón obľúbených skladieb čistý a precízny zvuk.

Štýlový dizajn, ktorý šetrí miesto. Štýlový a kompaktný zvukový systém je ideálny do miestností s obmedzeným priestorom napríklad do kuchyne alebo pracovne.

Vnímajte basy vďaka funkcii Bass Boost. Od klasického štýlu funky až po dubstep - vychutnajte si zvučnejší a plnší zvuk vďaka funkcii Bass Boost.

Nabíjajte smartfón. Pripojte smartfón alebo digitálny hudobný prehrávač pomocou kábla USB a nabíjajte ho, aby bol pripravený na akciu.

Doprajte si oddych. Vďaka praktickému diaľkovému ovládaču môžete prepínať skladby alebo nastavovať hlasitosť bez toho, aby ste vstali z kresla.

Výstupný výkon: 10 W (2x 5 W)
Prehráva: CD, CD-R/RW
Podporuje: MP3, WMA
USB vstup

AUX vstup

Digitálny FM tuner s RDS 20 predvolieb

Širokopásmové reproduktory

Zvýraznenie basov Bass Boost

Ekvalizér: Rock, Pop, Jazz, Classic, Flat

Programovateľné prehrávanie

Náhodné prehrávanie, opakovanie

Rozmery hlavnej jednotky (ŠVH): 170 x 131,5 x 210 mm
Rozmery reproduktora (ŠVH): 148 x 240 x 127 mm
Hmotnosť hlavnej jednotky: 1,3 kg
Hmotnosť reproduktora: 1,2 kg
Farba: strieborná
Dodávané príslušenstvo: diaľkový ovládač

Technická špecifikácia

Energetická trieda
Napájacie napätie 230V

Podobné produkty