• Domov
  • Sony - Dual Shock 4

Sony Dual Shock 4

Sony  -Dual Shock 4
Sony  -Dual Shock 4

Sony Dual Shock 4

bezdrátový ovládač DUALSHOCK 4 Náš zatiaľ najpohodlnejši a najintuitívnejši ovládač. Teraz ešte lepší. Revolúcia v tvojich rukách Ovládni novú generáciu hrania s bezdrôtovým ovládačom DUALSHOCK 4 v novej podobe, ktorý ti do rúk vkladá presnosť nutnú k hre. Ovládač sa zbrusu novou verziou dotykového panelu so svetelnou lištou hore a so štýlovým matným povrchom predstavuje ten nejergonomičtě Zobraziť viac

Vypredane

49.00€

Cena bez DPH:40.83€

Popis produktu

bezdrátový ovládač DUALSHOCK 4
Náš zatiaľ najpohodlnejši a najintuitívnejši ovládač. Teraz ešte lepší.

Revolúcia v tvojich rukách
Ovládni novú generáciu hrania s bezdrôtovým ovládačom DUALSHOCK 4 v novej podobe, ktorý ti do rúk vkladá presnosť nutnú k hre.

Ovládač sa zbrusu novou verziou dotykového panelu so svetelnou lištou hore a so štýlovým matným povrchom predstavuje ten nejergonomičtější a najintuitívnejšie spôsob, ako hrať.

Náš doteraz najlepší dizajn
Pozri sa na hlavné funkcie bezdrôtového ovládača DUALSHOCK 4.

tlačidlo SHARE
Zachyť a predveď svoje najlepšie kúsky jednoduchým stlačením tlačidla. Nahrávej herné videá a snímky obrazovky priamo zo systému PS4 alebo Prenášaj svoje hranie v priamom prenose, bez čokoľvek z toho narušilo tvoju rozohranú hru.
dotykový panel
Buď ešte presnejšie vďaka vstavanému dotykovému panelu, teraz zároveň s jedinečnou svetelnou lištou, a dodaj svojim hrám nový rozmer.
Prepracované analógové páčky a spúšte
Získaj náskok vďaka omnoho presnejšiemu ovládanie pri hre.
svetelná lišta
Maj ešte lepší prehľad o hre vďaka integrovanej svetelnej lište, ktorá svieti rôznymi farbami podľa toho, čo sa deje v hre - teraz na dotykovom paneli.
vstavaný reproduktor
Oživ svojej hry a vnímaj každú drobnosť vďaka zvukovým efektom vychádzajúcim priamo z bezdrôtového ovládača DUALSHOCK 4.
zástrčka stereosluchadiel
Počúvaj svoje hry v súkromí a zaznamenaj každý výbuch, streľbu a ranu vďaka integrovanej 3,5 mm zvukovej zástrčke na slúchadlá.
pohybové senzory
S vysoko citlivým vstavaným akcelerometrom a gyroskopom tvoj bezdrôtový ovládač DUALSHOCK 4 rozpozná každý pohyb, naklonenie a rotáciu.
pripojenie USB
Nabíjajte svoj ovládač v ľubovoľnom portu USB a prenášanie údajov prostredníctvom kábla USB

Sony  -Dual Shock 4

Podobné produkty