Rowenta TN2300

Rowenta -TN2300
-17%

Rowenta TN2300

Rowenta TN2300F1 - jednoduchá prevádzka i údržba Bez nadstavca zastrihuje na 0,9 mm, čím vytvára perfektné strnisko. Ak preferujete dlhší zástrih, môžete si vybrať v piatich dĺžkach odstupňovaných po milimetri – od 3 do 7 mm. zastrihávač fúzov si vystačí s jedným nadstavcom, nebudete musieť skladovať a neustále meniť rôzne vodiace hrebene. Nič vám nebráni použiť zastrihávač klasicky s napájacím Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

35.00€

29.00€

Cena bez DPH:24.17€

Popis produktu

Rowenta TN2300F1 - jednoduchá prevádzka i údržba
Bez nadstavca zastrihuje na 0,9 mm, čím vytvára perfektné strnisko. Ak preferujete dlhší zástrih, môžete si vybrať v piatich dĺžkach odstupňovaných po milimetri – od 3 do 7 mm. zastrihávač fúzov si vystačí s jedným nadstavcom, nebudete musieť skladovať a neustále meniť rôzne vodiace hrebene.
Nič vám nebráni použiť zastrihávač klasicky s napájacím káblom, podporuje ale aj bezdrôtovú prevádzku – po ôsmich hodinách nabíjania vydrží v prevádzke až luxusných 60 minút. Keď budete so zastrihávaním hotoví, môžete čepieľky vyčistiť priloženou kefkou, ale väčšinou postačí jednoduché opláchnutie pod tečúcou vodou, čepeľ je totiž odnímateľná a vodoodolná.
Kľúčové vlastnosti:
Čepele z nehrdzavejúcej ocele so zaoblenými hranami
Možnosť nastavenia 5 dĺžok po 1 mm (3 – 7 mm)
Možnost sieťovej aj bezdrôtovej prevádzky
Bezdrôtová prevádzka – po 8 hodinách nabíjania vydrží až 60 minút

Rowenta -TN2300