• Domov
  • Rowenta - TN 1350

Rowenta TN 1350

Rowenta -TN 1350
-5%
Rowenta -TN 1350

Rowenta TN 1350

S Rowenta zastrihávačom vlasov a fúzov Perfect Line si dokážete pripraviť dokonalú vizáž doma a to v kvalite ako od profesionála. Vďaka výnimočne výkonnému a odolnému AC motoru dosiahnete maximálnej účinnosti, nech máte vlasy či fúzy akokoľvek husté a pevné. AC motor od klasického vyniká dlhou životnosťou a vysokým výkonom v porovnaní s bežnými DC motormi, ktoré nájdete v lacnejších prístrojoch. K Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

39.90€

37.90€

Cena bez DPH:31.58€

Popis produktu

S Rowenta zastrihávačom vlasov a fúzov Perfect Line si dokážete pripraviť dokonalú vizáž doma a to v kvalite ako od profesionála. Vďaka výnimočne výkonnému a odolnému AC motoru dosiahnete maximálnej účinnosti, nech máte vlasy či fúzy akokoľvek husté a pevné. AC motor od klasického vyniká dlhou životnosťou a vysokým výkonom v porovnaní s bežnými DC motormi, ktoré nájdete v lacnejších prístrojoch. Ku špičkovým výsledkom sa zastrihovačom Rowenta sa dostanete aj vďaka unikátnej čepeľou s ultra ostrými hranami, ktoré dokážu zastrihnúť všetky typy vlasov a fúzov jedným ťahom.

Dokonalý v detaile
Strihač vlasov a fúzov Rowenta Perfect Line TN1350 ponúka široké možnosti nastavenia dĺžky strihu. Ak chcete veľmi krátky strih, nemusíte dokonca ani hľadať nadstavec. Jednoduchým otočením páčky na tele prístroja môžete voliť 3 dĺžky strihu – 0,6, 0,9 a 1,2 milimetra. Ak požadujete dlhší strih, máte v balení 6 hrebeňových nadstavcov pre strih s dĺžkou 3, 6, 9, 13, 18 a 25 milimetrov. Nastavenie pomocou páčky a nadstavcov možno navyše kombinovať, možností je teda naozaj veľké množstvo. Súčasťou balenia je aj nástavec na precíznu úpravu strniska. Môžete si vybrať z piatich pozícií od 0,6 po 3,1 milimetra. Všetky nadstavce sú ľahko odnímateľné a umývateľné.

Rowenta -TN 1350

Podobné produkty