• Domov
  • Remington - D 5215

Remington D 5215

Remington -D 5215
-14%
Remington -D 5215

Remington D 5215

Remington D5215 vás zaujme svojim čierno čiernym vzhľadom, ktorý nielen dobre vyzerá, ale taktiež v sebe ukrýva silnou motorovú jednotku a obsahuje niekoľko praktických drobností. Napríklad, ergonomicky tvarovanú rukoväť pre istý úchop či odnímateľnú mriežku pre jednoduché čistenie. Alebo prívodný kábel s dĺžkou 3 metre, ktorý bez narušení dizajnu nadväzuje priamo na spodnú časť fénu, disponujúc p Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

34.90€

29.90€

Cena bez DPH:24.92€

Popis produktu

Remington D5215 vás zaujme svojim čierno čiernym vzhľadom, ktorý nielen dobre vyzerá, ale taktiež v sebe ukrýva silnou motorovú jednotku a obsahuje niekoľko praktických drobností. Napríklad, ergonomicky tvarovanú rukoväť pre istý úchop či odnímateľnú mriežku pre jednoduché čistenie. Alebo prívodný kábel s dĺžkou 3 metre, ktorý bez narušení dizajnu nadväzuje priamo na spodnú časť fénu, disponujúc praktickým okom pre zavesenie.

Slušný výkon
Integrovaný motor vo féne Remington D5215 ponúka slušný výkon. Príkon 2 300 W je úplne dostačujúci pre bežné použitie. Motor dokáže dodať prúdeniu vzduchu rýchlosť až 85 km/h. Generátor iontov vytvára o 90 percent viac iontov, než je pri fénoch tejto kategórie obvyklé. Vlasy tak získajú vyšší lesk a nebudú sa krepatieť. Tomu napomáha aj hodvábne keramická mriežka a tri nastavenia teploty a dve možnosti rýchlosti. Remingtom D5215 obsahuje aj tzv. studenú vlnu pre zafixovanie účesu. V balení nájdete ako koncentrátor vzduchu pre rýchle sušenie, tak difuzér pre nadýchaný účes.

Remington -D 5215