• Domov
  • Revlon - RVDR5222E -kefa na vlasy

Revlon RVDR5222E -kefa na vlasy

Revlon -RVDR5222E -kefa na vlasy
-13%
Revlon -RVDR5222E -kefa na vlasy

Revlon RVDR5222E -kefa na vlasy

Kombinované štetiny 2 úrovne rýchlosti a 3 úrovne teploty Ergonomická rukoväť Chladná špička Príkon 1100 W Počet rýchlostí 2 Počet teplôt 3 Ionizačná technológia Keramický povrch Otočný napájací kábel Ionizačná technológia Ionizačná starostlivosť sa stará o antistatické sušenie, kedy záporne nabité ióny eliminujú statickú elektrinu, vyhladzujú kutikuly a výsledným efektom budú dok Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

69.00€

59.90€

Cena bez DPH:49.92€

Popis produktu

Kombinované štetiny
2 úrovne rýchlosti a 3 úrovne teploty
Ergonomická rukoväť
Chladná špička
Príkon
1100 W
Počet rýchlostí
2
Počet teplôt
3

Ionizačná technológia
Keramický povrch
Otočný napájací kábel
Ionizačná technológia
Ionizačná starostlivosť sa stará o antistatické sušenie, kedy záporne nabité ióny eliminujú statickú elektrinu, vyhladzujú kutikuly a výsledným efektom budú dokonale lesklé vlasy. Účes bude hladký a bez strapatenia. Vyhladzuje a zjemňuje vlasy a znižuje krepatenie a statiku. Vyskúšajte ho sami a neoľutujete.
Revolučná úprava vlasov
Kefa na vlasy Revlon RVDR5222E je navrhnutá tak, aby v jednom kroku vytvorila vašim vlasom bohatý objem a žiarivý lesk. Unikátny oválny dizajn kefy rýchlo vytvára objem bez skrepatených končekov a krásne nadýchané kučery. Keramický povrch pre rovnomerné rozloženie tepla a menšie poškodenie vlasov. Kefa ponúka kombinované štetiny, diviačie štetiny s nylonovými guľôčkovými hrotmi dodávajú objem a zaisťujú hladký a lesklý styling.

Revlon -RVDR5222E -kefa na vlasy

Podobné produkty