• Domov
  • Remington - PG6130

Remington PG6130

Remington -PG6130
-12%

Remington PG6130

ZASTRIHOVACIA SADA Zastrihávacia súprava Remington Groom Kit je celkom univerzálna. Zebezpečuje okamžité výsledky pri skrátení vašich vlasov a chĺpkov. Tento hrdina vám zabezpečí, že budete mať všetko príslušenstvo a nadstavce ihneď po ruke. Či už si vyberiete základný zastrihávač, ktorý sa môže pochváliť piatimi pevnými hrebeňmi s rôznymi dĺžkami ( (1. 5, 3, 6, 9 & 12mm), lineárny zastriháv Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

32.90€

28.90€

Cena bez DPH:24.08€

Popis produktu

ZASTRIHOVACIA SADA

Zastrihávacia súprava Remington Groom Kit je celkom univerzálna. Zebezpečuje okamžité výsledky pri skrátení vašich vlasov a chĺpkov.

Tento hrdina vám zabezpečí, že budete mať všetko príslušenstvo a nadstavce ihneď po ruke. Či už si vyberiete základný zastrihávač, ktorý sa môže pochváliť piatimi pevnými hrebeňmi s rôznymi dĺžkami ( (1. 5, 3, 6, 9 & 12mm), lineárny zastrihávač na nos & uši, mini holiacu hlavu alebo detailný zastrihávač. Okrem toho, kompletné príslušenstvo môžete úhľadne uložiť do kompaktného skladovacieho stojana, ktorý je pripravený vám pomôcť a zjednodušiť skladovanie.

Lepší ako kedykoľvek predtým, Remington Groom Kit vám teraz poskytuje väčší rozsah zastrihávania a maximálnu presnosť holenia.

*Vs. oceľové čepele Remington®

Súprava na konečnú úpravu
Lepšia ako kedykoľvek predtým, zastrihávacia súprava Remington obsahuje skvelé príslušenstvo pre maximálnu presnosť a detailnejšiu starostlivosť.

Precízne zastrihnutie s titánovými čepeľami
Samoostriace čepele s povrchom z titánu sú o 300% ostrejšie a odolnejšie ako čepele z ocele* a tak zabezpečia dôsledné a čisté zastrihnutie. Navyše sa už nemusíte báť, že by sa v priebehu používania zatupili.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Titánový povrch čepele
Samoostriace čepele
4 prídavné hlavy: základný zastrihávač, lineárny zastrihávač na nos & uši, mini holiaca hlava, detailný zastrihávač
Až 40 minút prevádzky
Doba nabijania 16 hodín
Omývateľné hlavy pre jednoduché čistenie
1 nastaviteľný hrebeň (2-20mm)
Nabíjací
5 pevných hrebeňov 1.5, 3, 6, 9, 12 mm
Kontrolka nabíjania
Nabíjací stojanček

Technická špecifikácia

Napájacie napätie 230V/Batéria