Remington CI95

Remington -CI95
-11%
Remington -CI95

Remington CI95

Profesionálna loknovacia kulma REMINGTON Ci95 Pearl vytvára kónický tvar pre krásne a vláčne prirodzené vlny. Jej zdokonalený keramický povrch Ultimate zabezpečí dokonalé výsledky - až osemkrát hladšie a päťkrát trvalejšie! Digitálny displej pre nastavenie teploty možno konfigurovať v rozmedzí od 130 do 210 stupňov Celzia. Pre obmedzenie možnosti popálenia kulmou je špička prístroja vždy chladná, Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

26.90€

23.90€

Cena bez DPH:19.92€

Popis produktu

Profesionálna loknovacia kulma REMINGTON Ci95 Pearl vytvára kónický tvar pre krásne a vláčne prirodzené vlny. Jej zdokonalený keramický povrch Ultimate zabezpečí dokonalé výsledky - až osemkrát hladšie a päťkrát trvalejšie! Digitálny displej pre nastavenie teploty možno konfigurovať v rozmedzí od 130 do 210 stupňov Celzia. Pre obmedzenie možnosti popálenia kulmou je špička prístroja vždy chladná, prístroj má teplotný zámok, chrániaci proti náhodnému prepnutiu teplotných hodnôt a tiež systém automatického vypnutia po jednej hodine.

Je napájaná zo siete pomocou troj metrového otočného kábla. S prístrojom je dodávané teplovzdorné púzdro. Kvalitu a renomé výrobku garantuje tiež výrobcom poskytovaná záruka na päť rokov.

Parametre a špecifikácie:

Rozpätie teplôt:
130 - 210 stupňov Celzia

Materiál:
povrch Ultimate s odleskami z pravých perál

Príslušenstvo:
3 m otočný kábel
teplovzdorné púzdro

Záruka:
5 rokov

Ďalšie funkcie:
rýchle zahriatie do tridsiatich sekúnd
chladná špička kulmy
LCD zámok
Digitálny displej
automatické vypnutie

Remington -CI95

Podobné produkty