• Domov
  • Philips - BRE 225

Philips BRE 225

Philips  -BRE 225

Philips BRE 225

S epilátorom Philips BRE225/00 Satinelle Essential dosiahnete dokonalé výsledky. Vychutnajte si ten nezameniteľný a dlhotrvajúci pocit zo zamatovo hebkej pokožky a odstráňte všetky nežiaduce chĺpky rýchlo, efektívne a v pohodlí domova. Efektívny epilačný systém vytiahne chĺpky aj s korienkami a zanechá pokožku hladkú po dlhé týždne. Hladká pokožka s dlhotrvajúcim efektom Epilačná hlavica obsah Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

24.90€

Cena bez DPH:20.75€

Popis produktu

S epilátorom Philips BRE225/00 Satinelle Essential dosiahnete dokonalé výsledky. Vychutnajte si ten nezameniteľný a dlhotrvajúci pocit zo zamatovo hebkej pokožky a odstráňte všetky nežiaduce chĺpky rýchlo, efektívne a v pohodlí domova. Efektívny epilačný systém vytiahne chĺpky aj s korienkami a zanechá pokožku hladkú po dlhé týždne.

Hladká pokožka s dlhotrvajúcim efektom
Epilačná hlavica obsahuje pinzety, ktoré pevne uchopia všetky chĺpky. K dispozícii budete mať 2 nastavenia rýchlosti pre efektívne odstránenie malých, jemných aj hustejších chĺpkov. Nižšia rýchlosť je vhodná pre jemnejšiu epiláciu, vyššia rýchlosť prinesie rýchlejšie a účinnejšie výsledky. Pohodlnú manipuláciu zaistí oblý tvar, ktorý skvele padne do ruky. Ľahko odnímateľná epilačná hlavica je umývateľná, čím je zaručená optimálna hygiena.

Philips  -BRE 225