• Domov
  • PHILCO - PCD 3241 NF

PHILCO PCD 3241 NF

PHILCO -PCD 3241 NF
-8%
PHILCO -PCD 3241 NF

PHILCO PCD 3241 NF

Kombinovaná chladnička PCD3241NF je prístroj s technológiou Double NoFrost, ktorá výrazne menia kvalitu uchovávania čerstvých potravín, pretože na rozdiel od NoFrost technológie nevysušuje potraviny. Double NoFrost sú dva nezávislé okruhy, dva nezávislé ventilátory. Vďaka FrostProtection bude mraznička tejto kombinácie spoľahlivo fungovať až do -15°C okolitej teploty. Priehradky FreshStore a Mea Zobraziť viac

Na objednavku

479.00€

439.00€

Cena bez DPH:365.83€

Popis produktu

Kombinovaná chladnička PCD3241NF je prístroj s technológiou Double NoFrost, ktorá výrazne menia kvalitu uchovávania čerstvých potravín, pretože na rozdiel od NoFrost technológie nevysušuje potraviny. Double NoFrost sú dva nezávislé okruhy, dva nezávislé ventilátory.
Vďaka FrostProtection bude mraznička tejto kombinácie spoľahlivo fungovať až do -15°C okolitej teploty.
Priehradky FreshStore a Meat & Fish umožňujú správne skladovanie ovocia a zeleniny, mäsa a rýb, ktoré vďaka vlastnostiam týchto priehradiek zostanú dlhšie čerstvé.
Uhlíkový filter MAXiFresh umožňuje uchovávať potraviny v prostredí bez zápachu a baktérií. Antibakteriálne madlo a tesnenie prispievajú k zvýšeniu hygieny skladovania potravín
Nulový nábeh dverí umožňuje, že dvere pri otvorení v uhle 90° nenabiehajú, môžete tak chladničku postaviť čo najbližšie k stene. Aj pri takto otvorených dverách pohodlne vysuniete zásuvky v chladničke aj mrazničke.
Displej vo vnútri chladničky umožňuje komfortné ovládanie, nastavenie úsporného ECO režimu, ktorý znižuje spotrebu elektrickej energie, či ovládanie teploty v chladničke a mrazničke.
Energetická trieda A +
Objem chladničky / mrazničky 230 l / 94 l
Vnútorný displej
LED osvetlenie
Zásuvka na zeleninu s reguláciou vlhkosti
Antibakteriálne tesnenie a madlo
Klimatická trieda SN-T
Rozmery produktu (v š h): 186,3x60x65 cm

PHILCO -PCD 3241 NF