• Domov
  • PANASONIC - RZ-B110W

PANASONIC RZ-B110W

PANASONIC  -RZ-B110W
-20%

PANASONIC RZ-B110W

GoČaká vás cesta do práce alebo do školy? Vyrážate na prechádzku do parku? Alebo sa idete slniť niekam k vode? Nech už sa chystáte kamkoľvek, nezabudnite si so sebou vziať bezdrôtové slúchadlá Panasonic RZ-B110WDE-K. Akúkoľvek činnosť si s nimi totiž môžete okoreniť svojou obľúbenou hudbou či podcastom. V každom prípade pritom môžete počítať s vynikajúcim zvukom, o ktorý sa starajú 10 mm dynamické Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

49.00€

39.00€

Cena bez DPH:32.50€

Popis produktu

GoČaká vás cesta do práce alebo do školy? Vyrážate na prechádzku do parku? Alebo sa idete slniť niekam k vode? Nech už sa chystáte kamkoľvek, nezabudnite si so sebou vziať bezdrôtové slúchadlá Panasonic RZ-B110WDE-K. Akúkoľvek činnosť si s nimi totiž môžete okoreniť svojou obľúbenou hudbou či podcastom. V každom prípade pritom môžete počítať s vynikajúcim zvukom, o ktorý sa starajú 10 mm dynamické meniče v kooperácii s technológiou XBS (eXtra Bass System). Skvelý komfort vám zase zaistí ergonomický systém Ergofit s kanálikovou konštrukciou, vďaka ktorému slúchadlá perfektne držia v ušiach.

Vďaka dlhej výdrži batérie môžete svoj obľúbený audio obsah počúvať pokojne celý deň. V kombinácii s priloženým dobíjacím puzdrom vydržia slúchadlá až 26 hodín.ogle.

PANASONIC  -RZ-B110W

Podobné produkty