ORAVA CHEF-2

ORAVA -CHEF-2
-12%
ORAVA -CHEF-2

ORAVA CHEF-2

Multifunkčný kuchynský robot Orava Chef-2 s výkonom 1400 W a bohatým príslušenstvom zvládne miesiť, hnietiť, mixovať, strúhať mlieť a pripravovať cestoviny aj cukrovinky. Kuchynský robot Orava Chef-2 Multifunkčné využitie Príkon: 1400 W 6 rýchlosti Režim Pulse Objem antikorovej misy: 7 l Nádoba na mixovanie s objemom 1,5 l Nástavce na stúhanie s 3 rôznymi diskami (plátkovanie, strúhanie) Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

249.00€

219.00€

Cena bez DPH:182.50€

Popis produktu

Multifunkčný kuchynský robot Orava Chef-2 s výkonom 1400 W a bohatým príslušenstvom zvládne miesiť, hnietiť, mixovať, strúhať mlieť a pripravovať cestoviny aj cukrovinky.

Kuchynský robot Orava Chef-2
Multifunkčné využitie
Príkon: 1400 W
6 rýchlosti
Režim Pulse
Objem antikorovej misy: 7 l
Nádoba na mixovanie s objemom 1,5 l
Nástavce na stúhanie s 3 rôznymi diskami (plátkovanie, strúhanie)
Nástavce na výrobu cestovín so 6 rôznymi diskami
Odolné nástavce na šľahanie, miešanie a hnetenie
Štýlový pomocník do kuchyne
Vysoko kvalitný kuchynský robot Chef 2 je úžasným pomocníkom, ktorý si ťažkú prácu pri varení a pečení „odmaká“ za vás. Vďaka nemu vám v kuchyni skončia časy presilených zápästí a driny pri varení, pečení aj mixovaní. V štýlovom strieborno-sivom prevedení s akcentom na čiernu a antikor pôsobí ako neprehliadnuteľný profesionál, ktorý si svoje miesto nájde v každej kuchyni bez ohľadu na jej štýl.

Nadupaný výkon
Aj tie najťažšie úlohy na kuchynskej linke zvládne vďaka 1400 W motoru, 6 rýchlostiam a režimu Pulse. Dokáže toho neúrekom: v 7 l antikorovej mise vymiesi, vyhnieti i vyšľahá dokonalé cesto alebo krémy do koláčov. Na kovovom mlynčeku na mäso ľahko pomelie mäso na poctivý domáci hamburger. Poľahky si na ňom pripravíte aj domáce klobásky a jaternice. Na strúhadle s 3 rôznymi veľkosťami môžete krájať a strúhať zeleninu a ovocie do šalátov. 1,5 l sklenená misa na mixovanie je ako stvorená prípravu polievok, omáčok aj zdravím nabitých smoothies. S jeho pomocou hravo vyčarujete aj chutné cukrovinky alebo poctivé domáce cestoviny.

Praktické vlastnosti robota
Ľahko sa rozoberá na menšie časti, ktoré ľahko umyjete pod tečúcou vodou. Aby pri plnení úloh na kuchynskej linke neuhol ani o milimeter, je vybavený gumenými prísavnými nožičkami pre stabilné uchytenie na pracovnej ploche.

Kuchynský robot Orava Chef-2 toho dokáže naozaj veľa:

Výroba cestovín
Ak patríte k milovníkom talianskych cestovín, v príslušenstve si nebudete vedieť vynachváliť až 6 rôznych diskov na jednoduchú a rýchlu prípravu domácich cestovín. Nefalšované talianske cestoviny ako penne, spaghetti, maccheroni či fettuchinne budete mať s jeho pomocou pripravené skôr,než vám v hrnci stihne zovrieť voda. Výroba domácich cestovín sa tak u vás doma stane obľúbenou činnosťou, pri ktorej vám radi pomôžu aj deti.
Výroba cukroviniek
Ak vaša rodina miluje chrumkanie čajového pečiva - pomocníka na domáce pečenie určite uvítate. Orava Chef 2 má vo svojom kuchynskom arzenáli šikovnú vychytávku - šablónu na tvarovanie cesta na zákusky. Vďaka nej namiesto zdĺhavého ručného tvarovania a piplavej roboty s cestom napečiete koláčiky expresne a bez námahy aj pre celý regiment. Pozvite k pečeniu aj deti, bude to pre nich atraktívne zábava so sladkým happy endom.
Na strúhanie
Prípravu extra veľkých porcií zeleninových šalátov zvládne v krátkom čase hravo vďaka 3 šikovným strúhacím valcom – na jemno, na hrubo alebo na plátky. Okrem zeleniny a ovocia vám ochotne zomelie aj tvrdé pečivo alebo syr.
Mixovanie
Chef 2 je aj majstrom na mixy rôzneho druhu. Všetky ingrediencie na prípravu polievok a omáčok od výmyslu sveta rozmixuje dôkladne v krátkom čase. Pre deti pripraví domácu detskú výživu, všetkým členom rodiny servíruje poctivé porcie zdravím nabitých smoothies. Každému sa ujde bez dlhého čakania – objem sklenenej nádoby na mixovanie je totiž až 1,5 litra.
Mletie mäsa
Kuchynský robot Chef 2 si hravo poradí aj s domácim spracovaním mäsa v profi kvalite. Až 3 disky s rôzne veľkými otvormi od 3 do 7 mm pre jemné, stredné a hrubé mletie sú vám k dispozícii, keď dostanete chuť na domácu fašírku, šťavnatý hamburger, klobásy či jaternice - Chef 2 vám pomôže s namletím aj plnením mäsa do črievok. Aby ste si spolu s mäsom nepomleli aj kus prsta, pre maximálne bezpečné použitie je vo výbave aj tlačný valec.
Hnetenie, šľahanie, miešanie
Orava Chef 2 je na slovo vzatý odborník na prípravu rôznych druhov cesta a krémov do famóznych koláčov. Šľahá, hnetie, mieša dôkladne a precízne – hlavne pri príprave kysnutého cesta oceníte to, že si všetku tú drinu odpracuje za vás. Poctivo vypracované cesto je alfou a omegou dokonalého koláča či doma upečeného chleba i francúzskej bagety – ľahšie sa upečie, krajšie vonia a úžasne chutí.

ORAVA -CHEF-2

Podobné produkty