V-TAC VT-3238 Germicídna UV lampa s ozonom

V-TAC VT-3238 -Germicídna UV lampa s ozonom
-19%

V-TAC VT-3238 Germicídna UV lampa s ozonom

Germicídne lampa VT-3238 38W s dvojitou ochranou pomocou UV a ozónu je spoľahlivým ničiteľom vírusov, baktérií a plesní, ktoré predstavuj zdravotné riziko pre každého z nás. V dnešnej dobe si moc dobre uvedomujeme, že ochrana zdravia je pre nás dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. UV lampa je určená pre ochranu zdravia Vás i vašich blízkych. Ultrafialové svetlo s krátkymi vlnami narúša párovani Zobraziť viac

Vypredane

49.00€

39.90€

Cena bez DPH:33.25€

Popis produktu

Germicídne lampa VT-3238 38W s dvojitou ochranou pomocou UV a ozónu je spoľahlivým ničiteľom vírusov, baktérií a plesní, ktoré predstavuj zdravotné riziko pre každého z nás. V dnešnej dobe si moc dobre uvedomujeme, že ochrana zdravia je pre nás dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. UV lampa je určená pre ochranu zdravia Vás i vašich blízkych.

Ultrafialové svetlo s krátkymi vlnami narúša párovanie báz DNA, vedie k likvidácii baktérií, vírusov a prvokov.

Vyvarujete sa pred zdravotnými rizikami, ktorým nás vystavuje kontakt s ďalšími osobami. Najviac vírusov a baktérií na nás číha na miestach, ktorých sa najčastejšie dotýkame, patrí sem bankovky, nákupné košíky či kľučky na dverách. Priemerná ruka človeka hosťuje okolo 200 druhov baktérií, ktoré sa neustále prenášajú ďalej. Patrí sem nielen neškodné baktérie, ale aj nebezpečné choroboplodné zárodky, ktoré čakajú na svoju šancu.
Likvidácia pomocou UV žiarenie je veľmi spoľahlivým spôsobom, ako ničiť baktérie a vírusy bez použitia chémie. Ide o účinnú náhradu chemikálií, ktoré často spôsobujú podráždenie pokožky a môžu predstavovať toxickú záťaž. Ušetrí aj vašej peňaženku, pretože pravidelné nakupovanie chemických dezinfekciou je značne nákladné.
Vďaka 360º UV žiarenie dezinfikuje plochu až 60m². Na spustenie je 30 minútový program, sa oneskoreným štartom 10 sekúnd, aby ste stihli opustiť miestnosť. Po sterilizácii je nutné dobre vyvetrať 20-30min.

Použitie v reštauráciách, nemocniciach, školách, kanceláriách, domácnostiach atď.

Parametre produktu:
- zabíja baktérie, roztoče a vírusy
- dvojitá ochrana - UV a ozón
- rozsah dezinfekcia 60m²
- časovaná oneskorenie 30s
- široké možnosti využitia v priestoroch
- jednoduché nastavenie a ovládanie
- nutné vyvetrať sterilizovanú miestnosť až 30min
- 10 sekúnd oneskorenie

Technické parametre:
- životnosť: 6000h
- príkon: 38W
- napätie 220-240V
- frekvencia: 50 / 60Hz
- vymeniteľné UV lampy UVC 36W
- rozmery 140 x 150 x 437 mm

V-TAC VT-3238 -Germicídna UV lampa s ozonom

Podobné produkty