ORAL-B Pulsonic SLIM 1000

ORAL-B -Pulsonic SLIM 1000
-7%

ORAL-B Pulsonic SLIM 1000

Kefka využíva sonickú technológiu, vďaka ktorej hlavica vykoná až 27 000 pohybov za minútu. Kontakt špeciálnych jemných vlákien a zubov, podporený unikátnym dynamickým prúdením tekutiny, zaisťuje dôkladný čistiaci efekt aj v ťažko dostupných miestach. Sonická technológia je navyše šetrná pre ďasná. Čisticí režimy: Daily Clean - režim pre každodenné dôkladné čistenie Sensitive - jemné, ale Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

59.00€

54.99€

Cena bez DPH:45.83€

Popis produktu

Kefka využíva sonickú technológiu, vďaka ktorej hlavica vykoná až 27 000 pohybov za minútu. Kontakt špeciálnych jemných vlákien a zubov, podporený unikátnym dynamickým prúdením tekutiny, zaisťuje dôkladný čistiaci efekt aj v ťažko dostupných miestach. Sonická technológia je navyše šetrná pre ďasná.

Čisticí režimy:

Daily Clean - režim pre každodenné dôkladné čistenie

Sensitive - jemné, ale napriek tomu dôkladné čistenie citlivých oblastí a ďasien

Profesionálny časovač

Zubní lekári odporúčajú čistiť zuby po dobu dvoch minút. Profesionálny časovač vám v 30sekundových intervaloch pripomenie, že máte prejsť na ďalšiu časť chrupu a nakoniec oznámi koniec čistenia. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istí, že vaše zuby sú optimálne a rovnomerne vyčistené.

Batéria

Kefka má batériu, ktorá vás nenechá v štichu. Plne nabitá batéria vydrží až 14 dní pri čistení 2 x denne 2 minúty.

Viete, kedy nastal čas výmeny

Ak sú vlákna indicator z polovice vyblednuté, viete, že je čas vymeniť čistiacu hlavicu. Pre čo najlepšie výsledky čistenia hlavu vymeňte zhruba každé tri mesiace.

Čistiace hlavice Pulsonic

Hlavica Pulsonic má ideálny tvar pre kopírovanie kontúr zubov a vlákna na koncoch hlavice precízne čistia ťažko dostupné medzizubné priestory.

ORAL-B -Pulsonic SLIM 1000