Bravo B-4309

Bravo -B-4309
-19%

Bravo B-4309

Praktická dečka, ktorá vás naozaj zahreje. Súčasťou je aj pripevňovacie popruh. Jednoduché ovládanie pochopí naozaj každý. Má 3 teplotné stupne, takže si každý môže nastaviť teplotu, ktorá mu práve vyhovuje. Dečka je vybavená jednoduchým a bezpečným ovládaním a vnútorná časť je vyrobená z odolného materiálu PVC. Rozmery dečky sú 31 x 36 cm. Dečka je určená na ľudské telo na prehriatie jednotliv Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

22.00€

17.90€

Cena bez DPH:14.92€

Popis produktu

Praktická dečka, ktorá vás naozaj zahreje. Súčasťou je aj pripevňovacie popruh. Jednoduché ovládanie pochopí naozaj každý. Má 3 teplotné stupne, takže si každý môže nastaviť teplotu, ktorá mu práve vyhovuje.

Dečka je vybavená jednoduchým a bezpečným ovládaním a vnútorná časť je vyrobená z odolného materiálu PVC. Rozmery dečky sú 31 x 36 cm. Dečka je určená na ľudské telo na prehriatie jednotlivých partií. Vyčíslenie absolútnej teploty na dečke sa bránim, pretože rozhodujúci faktor je teplota pocitová, ktorá je u každej osoby rôzna a je závislá aj na okolitých podmínách. Ale pri dodržaní "normálnych-štandardných" podmienok je teplota na stupni 1 - 37 ° C, na stupni 2 - 43 ° C a na stupni 3 - 50 ° C. Aj keď sa trebárs niekomu na prvý pohľad zdajú tieto teploty nízke, tak pri používaní zistíte že sú navrhnuté optimálne. Dečka je vybavená systémom proti prehriatiu a automatickým vypnutím po 120 minútach prevádzky. Samotná dečka je vložená vo farebnom látkovom povlaku, ktorý možno kedykoľvek jednoducho zložiť a vyčistiť.

Technické parametre:

Počet teplotných stupňov: 3
Príkon: 50 W
Rozmery: 31 x 36 cm

Bravo -B-4309