• Domov
  • Klimatizácia - HISENSE AP-12CR4GFJS00

Klimatizácia HISENSE AP-12CR4GFJS00

Klimatizácia -HISENSE AP-12CR4GFJS00
-13%

Klimatizácia HISENSE AP-12CR4GFJS00

Mobilná klimatizácia HISENSE AP-12CR4SFJS1 ponúka skvelé funkcie, výrazne sa podieľa na zlepšení kvality ovzdušia a vďaka praktickým režimom sa dokonale prispôsobí vašim požiadavkám. Teraz si budete môcť neobmedzene užívať pobyt v príjemnom a zdravom prostredí. Buďte pripravení na horúce letné dni a kúpte si kvalitnú mobilnú klimatizáciu od výrobcu Hisense. Tento prenosný pomocník je zvlášť vhodný Zobraziť viac

Vypredane

449.00€

389.00€

Cena bez DPH:324.17€

Popis produktu

Mobilná klimatizácia HISENSE AP-12CR4SFJS1 ponúka skvelé funkcie, výrazne sa podieľa na zlepšení kvality ovzdušia a vďaka praktickým režimom sa dokonale prispôsobí vašim požiadavkám. Teraz si budete môcť neobmedzene užívať pobyt v príjemnom a zdravom prostredí. Buďte pripravení na horúce letné dni a kúpte si kvalitnú mobilnú klimatizáciu od výrobcu Hisense. Tento prenosný pomocník je zvlášť vhodný do bytov, podkrovných miestností, komerčných priestorov i kancelárií.

Kľúčové vlastnosti AP-12CR4SFJS1
Vďaka časovaču je možné nastaviť ochladzovanie vzduchu na vami vybranú dobu
Ponúka tri režimy prevádzky - chladenie, ventilácia aj odvlhčovanie vzduchu
Režim SLEEP pre váš príjemný spánok
Funkcia rýchleho ochladenia
Pohodlné ovládanie pomocou diaľkového ovládača a displeja

Chladenie, odvlhčovanie aj ventilácia
Špičkový spotrebič sa radí do energeticky úspornej triedy A, vďaka čomu je ekologicky šetrným riešením do každej domácnosti. Ponúka 3 rôzne režimy prevádzky - chladenie, odvlhčovanie a ventilátor. Spoľahlivo dokáže odvlhčiť až 1,3 litre za hodinu. Ak aktivujete režim ventilácie, klimatizácia priestor iba vyvetrá, avšak bez využitia pridaného chladenia. Všetko ľahko a komfortne navolíte pomocou diaľkového ovládania a praktického displeja.

Chladiaci výkon 12 000 BTU/h
Funkcie Chladenie, Odvlhčovanie, Ventilátor
Systém samoodparovania
Hlučnosť 64 dB
Chladivo R290A

Rozmery
Hĺbka 38,2 cm
Šírka 44,2 cm
Výška 75 cm

Obsah balenia:
Kryt na okno
Vyfukovacia hadica
Ďiaľkové ovladanie

Technická špecifikácia

Energetická trieda