Kenwood KM286

Kenwood -KM286
-12%
Kenwood -KM286 Kenwood -KM286

Kenwood KM286

Kompaktný kuchynský robot s výkonným motorom je navrhnutý tak, aby zastal všetky obvyklé úlohy vo vašej kuchyni. Je určený aj pre tých, ktorý ešte len začínajú robiť prvé kroky v oblasti varenia. Vďaka svojim malým rozmerom sa skvele hodí do menších kuchýň, kde dokonale nahradí svojich väčších konkurentov a pritom nezaberie toľko miesta. Robot je ideálny na každodenné varenie pre celú rodinu. H Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

259.00€

229.00€

Cena bez DPH:190.83€

Popis produktu

Kompaktný kuchynský robot s výkonným motorom je navrhnutý tak, aby zastal všetky obvyklé úlohy vo vašej kuchyni. Je určený aj pre tých, ktorý ešte len začínajú robiť prvé kroky v oblasti varenia. Vďaka svojim malým rozmerom sa skvele hodí do menších kuchýň, kde dokonale nahradí svojich väčších konkurentov a pritom nezaberie toľko miesta. Robot je ideálny na každodenné varenie pre celú rodinu.

Hlavné prednosti
Príkon 900 W
Kompaktný dizajn
Nerezová misa s objemom 4,3 l
6 rýchlostných stupňov
Stabilné gumové nožičky

Jednoduchosť a kvalita
Tento tichý pomocník je vyrobený z vysoko kvalitných a odolných materiálov. Robustná nerezová misa hravo odolá každodennému náporu surovín. Stabilné gumové nožičky sa naopak postarajú o to, že obsah misy neskončí na podlahe. Bohaté príslušenstvo je prevažne vyrobené z odolného skla alebo tvrdeného plastu, takže ponúka profesionalitu a dlhú životnosť. Príslušenstvo vrátane odpojiteľnej misy, samozrejme môžete pohodlne umývať vo vašej umývačke.

Bohaté príslušenstvo
3 metly
Sklenený mixér s objemom 1,2 l
Food processor s tromi rezacími diskmi (kotúč na hrubé krájanie/strúhanie, kotúč na tenké krájanie/strúhanie, kotúč na strúhanie parmezánu a zemiakov)
Lis na citrusy
Mlynček na mäso
Odstredivý odšťavovač

Parametre a špecifikácia
Príkon 900 W
Objem nádoby 4,3 l
Počet rýchlostí 6
Materiál Antikoro

Príslušenstvo
Šlahacia metla, Miesiaci hák, Mixér, Mlynček na mäso, Lis na citrusy

Farba Strieborná

Kenwood -KM286