JBL WAVE100

JBL -WAVE100
-14%
JBL -WAVE100

JBL WAVE100

Skutočne bezdrôtové slúchadlá do uší JBL Wave 100 TWS v pieskovej farbe so systémom zvuku JBL Deep Bass Sound, duálnym pripojením a výdržou 20 hodín. Jednoduchá, inteligentná a každodenná zábava Tieto skutočné bezdrôtové slúchadlá vybavené systémom zvuku JBL Deep Bass Sound zafarbia váš deň až na 20 hodín prehrávania. Úplná sloboda od káblov znamená telefonovanie bez použitia rúk a úplné pohodli Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

69.00€

59.00€

Cena bez DPH:49.17€

Popis produktu

Skutočne bezdrôtové slúchadlá do uší JBL Wave 100 TWS v pieskovej farbe so systémom zvuku JBL Deep Bass Sound, duálnym pripojením a výdržou 20 hodín.
Jednoduchá, inteligentná a každodenná zábava
Tieto skutočné bezdrôtové slúchadlá vybavené systémom zvuku JBL Deep Bass Sound zafarbia váš deň až na 20 hodín prehrávania. Úplná sloboda od káblov znamená telefonovanie bez použitia rúk a úplné pohodlie. Okamžite spárované a nezávislé vďaka duálnemu pripojeniu, hudbu, hovory a hlasového asistenta je možné ovládať zo slúchadla, takže môžete pokračovať v hre. Užívajte si každý deň.
Špecifické funkcie
Zvuk JBL Deep Bass Sound - Zvuk vášho posledného koncertu, iba pre vaše uši. Vychutnajte si hlboké basy poháňané 8 mm meničmi.
20 hodín kombinovaného prehrávania - Vďaka 5 hodinám v slúchadlách a 15 hodinám v puzdre dokážu slúchadlá JBL Wave 100TWS držať krok s vašim rytmom po celý deň.
Buď jedno ucho, alebo obidve - Ľavé ucho, pravé ucho, obe uši? Výkon Dual Connect vám dáva možnosť bezproblémového počúvania hudby alebo telefonovania s jedným alebo oboma slúchadlami. A výdrž batérie drží krok s vami, pretože jedno slúchadlo môžete nabíjať aj pri použití druhého.
Hands-free telefonické hovory - Hovory a zvuk je možné jednoducho ovládať zo slúchadiel, rovnako ako prístup k hlasovému asistentovi vášho zariadenia.
Pohodlné napasovanie - Ergonomicky tvarované slúchadlá JBL Wave 100TWS vám jemne padnú do uší aj po hodinách počúvania. Nástavce v 3 veľkostiach zaisťujú dokonalé tesnenie pre extra pohodlie a čistotu zvuku.
Vhodné do vrecka - Idú tam, kam idete aj vy. Malé a ľahké slúchadlá JBL Wave 100TWS v puzdre aj mimo neho sa ľahko zmestia do vrecka.
Technické parametre
Veľkosť meniča: 8 mm dynamický menič
Napájanie elektrickou energiou: 5V/1A
Typ batérie slúchadiel: Lítium-iónová batéria(46 mAh/3,7 V)
Typ batérie nabíjacieho puzdra: Lítium-iónovábatéria (550 mAh/3,7 V)
Čas dobíjania: 2 hodiny od vybitia
Čas prehrávania hudby so zapnutou funkciou BT: až 5 hodín
Frekvenčná odozva: 20 Hz – 20 kHz
Impedancia: 16 ohmov
Verzia Bluetooth: 5.0

JBL -WAVE100