• Domov
  • JBL - VIBE 300TWS

JBL VIBE 300TWS

JBL -VIBE 300TWS
-29%

JBL VIBE 300TWS

Bezdrôtové slúchadlá JBL Vibe 300TWS v čiernej farbe ponúkajú zvuk JBL Deep Bass, celkovú výdrž až 26 hodín, odolnosť IPX2, dotykové ovládanie a podporu hlasového asistenta. Vaša hudba a váš svet – konečne spolu Slúchadlá JBL Vibe 300TWS vám prinesú vašu hudbu a zároveň zostanete v kontakte s okolím bez toho, aby vás brzdili akékoľvek káble. Vychutnajte si 26 hodín silného zvuku obohateného o Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

69.90€

49.90€

Cena bez DPH:41.58€

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá JBL Vibe 300TWS v čiernej farbe ponúkajú zvuk JBL Deep Bass, celkovú výdrž až 26 hodín, odolnosť IPX2, dotykové ovládanie a podporu hlasového asistenta.

Vaša hudba a váš svet – konečne spolu
Slúchadlá JBL Vibe 300TWS vám prinesú vašu hudbu a zároveň zostanete v kontakte s okolím bez toho, aby vás brzdili akékoľvek káble. Vychutnajte si 26 hodín silného zvuku obohateného o zvuk JBL Deep Bass. Zostaňte v kontakte aj na cestách vďaka stereo telefonickým hovorom a žiadnemu nepríjemnému hluku na pozadí. Spravujte zvuk a vybavujte telefonické hovory bez použitia rúk prostredníctvom buď jedného alebo oboch slúchadiel vďaka pohodlným dotykovým ovládacím prvkom. Ergonomicky navrhnutý ich „štíhly dizajn“ vám pohodlne a diskrétne sadne do uší, aby ste sa cítili pohodlne a boli v spojení po celý deň, takže už nikdy nezmeškáte ani tón – ani konverzáciu.

JBL -VIBE 300TWS

Podobné produkty