• Domov
  • JBL - TUNE T760NC

JBL TUNE T760NC

JBL -TUNE T760NC
-19%

JBL TUNE T760NC

Bezdrôtové slúchadlá JBL Tune T760NC v čiernej farbe s aktívnym potlačením hluku, funkciou Fast Pair, viacbodovým pripojením, výdržou až 35 hodín a ľahkým sklápacím dizajnom. Spustite prehrávanie, stlmte rozptýlenie Vaša hudba, na ničom inom nezáleží. Super pohodlné, výkonné slúchadlá na uši JBL Tune 760NC plnia prísľub. Aktívne potlačenie hluku blokuje zbytočné rušenie a umožňuje vám sústrediť Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

99.00€

79.99€

Cena bez DPH:66.66€

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá JBL Tune T760NC v čiernej farbe s aktívnym potlačením hluku, funkciou Fast Pair, viacbodovým pripojením, výdržou až 35 hodín a ľahkým sklápacím dizajnom.
Spustite prehrávanie, stlmte rozptýlenie
Vaša hudba, na ničom inom nezáleží. Super pohodlné, výkonné slúchadlá na uši JBL Tune 760NC plnia prísľub. Aktívne potlačenie hluku blokuje zbytočné rušenie a umožňuje vám sústrediť sa na to, na čom záleží a to až 35 hodín. Nedostatočné? Získajte ďalšie 2 hodiny hudby iba s 5 minútami nabíjania. Ľahké a skladacie, aby sa zmestili na akékoľvek dobrodružstvo, sa slúchadlá Tune 760NC môžu spojiť s dvoma Bluetooth zariadeniami súčasne, takže už nikdy nezmeškáte hovor na telefóne pri sledovaní videa na tablete. Slúchadlá JBL Tune 760NC, ktoré sú okamžite spárované s vaším zariadením Android, ponúkajú správu hovorov bez použitia rúk a hlasového asistenta vášho zariadenia. Pre nekonečné predĺženie zábavy stačí pripojiť JBL Tune 760NC pomocou dodávaného odpojiteľného kábla. Vyberte si farbu, ktorá zodpovedá vašej nálade a bavte sa!
Funkcie
Aktívne potlačenie hluku - Udržiavajte hluk mimo a vychutnávajte si svoju hudbu.

JBL Pure Bass zvuk - Spoločnosť JBL vytvorila presný, pôsobivý zvuk, aký sa nachádza vo veľkých priestoroch na celom svete. Tieto slúchadlá reprodukujú ten istý JBL zvuk, zvýrazňujúc pritom hlboké a silné basy.

35 hodinová výdrž batérie so zapnutou funkciou BT+NC | 2 hodiny dobíjania - Počúvajte bezdrôtovo 35 hodín s aktívnym potlačením hluku pre dlhotrvajúcu zábavu, alebo 50 hodín s vypnutou funkciou ANC. Batériu dobite rýchlo v priebehu 2 hodín.

Hands-free telefonické hovory a hlasové ovládanie - Jednoducho ovládajte svoj zvuk, spravujte svoje telefonické hovory a spúšťajte hlasového asistenta z vašich slúchadiel pomocou tlačidla na slúchadle.

Funkcia Fast Pair od Google - Vďaka funkcii od spoločnosti Google, sú slúchadlá JBL Tune 760NC okamžite pripojené k zariadeniu so systémom Android. Stačí poklepať na displej zariadenia a môžete spárovať viacero zariadení.

Viacbodové pripojenie - Umožňuje vám bez námahy prepínať z jedného Bluetooth zariadenia na druhé. Môžete jednoducho prepnúť z videa na tablete na hovor z mobilného telefónu, aby vám už žiaden hovor neunikol.
Ľahký a sklápací dizajn - Vďaka ľahkému a kompaktnému sklápaciemu dizajnu, sú tieto slúchadlá vždy pripravené s vami cestovať všade.

JBL -TUNE T760NC

Podobné produkty