JBL TUNE 510BT

JBL -TUNE 510BT
-8%
JBL -TUNE 510BT JBL -TUNE 510BT JBL -TUNE 510BT

JBL TUNE 510BT

Môžete sa tešiť na takmer dvojdňové bezdrôtové streamovanie hudby vkuse so slúchadlami Tune 510BT. Na nabitie totiž vydržia hrať až 40 hodín, navyše sa nabíjajú moderne cez USB-C a po 5 minútach na nabíjačke sú opäť pripravené hrať minimálne dve hodiny! V každom prípade vás potešia špičkovým zvukom s JBL Pure Bass. Nadchnú však aj možnosťou pripojenia k viacerým zariadeniam súčasne, rovnako ako Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

49.90€

45.90€

Cena bez DPH:38.25€

Popis produktu

Môžete sa tešiť na takmer dvojdňové bezdrôtové streamovanie hudby vkuse so slúchadlami Tune 510BT. Na nabitie totiž vydržia hrať až 40 hodín, navyše sa nabíjajú moderne cez USB-C a po 5 minútach na nabíjačke sú opäť pripravené hrať minimálne dve hodiny! V každom prípade vás potešia špičkovým zvukom s JBL Pure Bass.

Nadchnú však aj možnosťou pripojenia k viacerým zariadeniam súčasne, rovnako ako mimoriadne kvalitnými hovormi vďaka integrovanému mikrofónu alebo podporou Google Asistenta a Siri. Poskytnú navyše komfort aj po hodinách počúvania a potešia pohodlnou prepravou vďaka skladacej konštrukcii.

Kľúčové vlastnosti:
Vysoká kvalita zvuku s JBL Pure Bass
Mikrofón na handsfree volania
Luxusná výdrž až 40 hodín prehrávania
Praktický skladací dizajn
Podpora hlasových asistentov

Technická špecifikácia

Energetická trieda
Napájacie napätie Batéria