JBL EXTREME 2

JBL  -EXTREME 2
-17%

JBL EXTREME 2

Prenosný bezdrôtový reproduktor JBL Xtreme 2 v tmavo-sivej farbe s RMS výkonom 40 W, odolnosťou IPX7, technológiou JBL Connect+ a 15 hodinovou výdržou. Uvoľnite silný zvuk kdekoľvek JBL Xtreme 2 je dokonalý prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý bez námahy poskytuje dynamický a pohlcujúci stereo zvuk. Reproduktor je vybavený štyrmi meničmi, dvoma JBL basovými žiaričmi, dobíjateľnou 10 000 mAh Li- Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

239.00€

199.00€

Cena bez DPH:165.83€

Popis produktu

Prenosný bezdrôtový reproduktor JBL Xtreme 2 v tmavo-sivej farbe s RMS výkonom 40 W, odolnosťou IPX7, technológiou JBL Connect+ a 15 hodinovou výdržou.
Uvoľnite silný zvuk kdekoľvek
JBL Xtreme 2 je dokonalý prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý bez námahy poskytuje dynamický a pohlcujúci stereo zvuk. Reproduktor je vybavený štyrmi meničmi, dvoma JBL basovými žiaričmi, dobíjateľnou 10 000 mAh Li-ion batériou, ktorá podporuje až 15 hodín prehrávania. Reproduktor má praktický USB nabíjací výstup. Je označený ako IPX7, je teda vybavený vodotesným dizajnom s robustnou textíliou v exkluzívnych farebných prevedeniach, ktoré dopĺňajú Xtreme 2. Spolu s technológiou JBL Connect+ sa dokáže bezdrôtovo pripojiť k viac ako 100 reproduktorom vybavených technológiou JBL Connect+, čím sa zvyšuje váš zážitok z počúvania a večierok tak bude ešte ohromnejší. Reproduktor je vybavený integrovanými háčikmi, odolnou kovovou základňou a pridaným otváračom na fľaše k popruhu na prenášanie, čo zvyšuje úroveň pohodlia používateľa na jeho cestách. Ide taktiež o dokonalé zvukové riešenie pre akúkoľvek domácnosť. Či už v obývacej izbe, pri bazéne alebo v zapojení do veľkej hry, prináša JBL Xtreme 2 odvážny zvuk kdekoľvek.

JBL  -EXTREME 2