• Domov
  • iRobot - ROOMBA i5 5178 COMBO

iRobot ROOMBA i5 5178 COMBO

iRobot -ROOMBA i5 5178 COMBO
-10%
iRobot -ROOMBA i5 5178 COMBO iRobot -ROOMBA i5 5178 COMBO

iRobot ROOMBA i5 5178 COMBO

Robotický vysávač a mop Roomba Combo™ i5 zvládne výkonné vysávanie aj mopovanie - stačí vymeniť zberný kôš. Vytvorí mapu domácnosti a je možné ho ľahko ovládať v aplikácii iRobot Home alebo pomocou hlasového asistenta. V prípade potreby sa sám nabije na úroveň potrebnú na dokončenie upratovania a pokračuje tam, kde skončil. Z vysávača mopom jedným klikom Môžete len vysávať alebo pripojiť zásobní Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

399.00€

359.00€

Cena bez DPH:299.17€

Popis produktu

Robotický vysávač a mop Roomba Combo™ i5 zvládne výkonné vysávanie aj mopovanie - stačí vymeniť zberný kôš. Vytvorí mapu domácnosti a je možné ho ľahko ovládať v aplikácii iRobot Home alebo pomocou hlasového asistenta. V prípade potreby sa sám nabije na úroveň potrebnú na dokončenie upratovania a pokračuje tam, kde skončil.
Z vysávača mopom jedným klikom
Môžete len vysávať alebo pripojiť zásobník Roomba Combo® , ktorý umožňuje vysávať aj mopovať tvrdé podlahy.
Naučí sa, ako upratujete
Robot Roomba Combo® i5 sa učí, ako ste zvyknutí upratovať, a ponúka prispôsobené návrhy, napríklad automatické načasovanie alebo mimoriadne upratovanie v období alergií a pĺznutia domácich miláčikov.
Riadený vyššou inteligenciou
Roomba Combo® i5 sa naučí rozloženie vašej domácnosti a vytvorí inteligentné mapy Imprint® . Vďaka týmto mapám môže upratovať v úhľadných pruhoch, vysávať a mopovať presne tam, kde chcete, a po dobití pokračovať tam, kde skončil.
Zameriava sa na nečistoty
Technológia Dirt Detect™ umožňuje robotickému vysávaču Roomba Combo® i5 identifikáciu znečistenejších oblastí vašej domácnosti a ich dôkladnejšie čistenie pri vysávaní.
Vysoký výkon - výkonné vysávanie
Vysáva odolné nečistoty a špinu vďaka štvorstupňovému systému čistenia, gumovým kefkám na všetky typy podláh, bočnej kefke na zametanie okolo stien aj v kútoch a 10-krát vyššej sacej sile* a mopovacou utierkou upratovanie dokončí.
* V porovnaní so systémom čistenia Roomba® 600 série
Upratuje, kedy, kde a ako chcete
Vďaka pokročilým funkciám mapovania a navigácie vyčistí povysáva robotický vysávač Roomba Combo® i5 podlahy na správnom mieste v správnej chvíli v správnom čase na správnom mieste.
Pokračuje tam, kde skončil
Naše roboty vedia, kedy sa potrebujú dobiť, a potom pokračujú presne tam, kde prestali, takže zakaždým vykonajú kompletné čistenie.
V okamihu uprace neporiadok
Naučí sa rozloženie vašej domácnosti, takže môže s práve vzniknutým neporiadkom presne zúčtovať vďaka jedinému príkazu vášmu hlasovému asistentovi*.
* Kompatibilný so zariadeniami, ktoré podporujú služby Alexa, Siri a Asistent Google.
Vráťte sa do čistého domova
Vďaka technológii iRobot OS teraz môžete nastaviť, aby robot začal čistiť, až keď odídete z domu, a skončil, keď sa vrátite. Budete tak vidieť iba čistotu, a nie upratovanie. Užívajte si čistý domov aj svoj deň.
Technické špecifikácie
Rozmery robota: 34 cm x 34,2 cm x 9,25 cm
Hmotnosť robota: 3,18 kg
Typ batérie: Li-ion 1850 mAh
Kapacita zberného koša: 0,4 l
Objem nádržky na vodu: 210 ml

iRobot -ROOMBA i5 5178 COMBO