HECHT EQUIS

HECHT -EQUIS
-15%
HECHT -EQUIS HECHT -EQUIS HECHT -EQUIS HECHT -EQUIS

HECHT EQUIS

Výkonný 3000 W motor Maximálna rýchlosť 45 km/h (možnosť riadenia od 15 rokov) Kotúčové brzdy na prednom aj zadnom kolese Batéria s kapacitou 20 Ah vystačí na dojazd až 60 km Elektrický skúter HECHT EQUIS v bielej farbe. Je poháňaný výkonným 3000 W elektromotorom. Napájaný je z akumulátora 72 V/ 20 Ah. Akumulátor je plne nabitý za 6 - 8 hodín, dojazd skútra je až 60 km na jedno nabitie. Maximá Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

1699.00€

1449.03€

Cena bez DPH:1207.53€

Popis produktu

Výkonný 3000 W motor
Maximálna rýchlosť 45 km/h (možnosť riadenia od 15 rokov)
Kotúčové brzdy na prednom aj zadnom kolese
Batéria s kapacitou 20 Ah vystačí na dojazd až 60 km
Elektrický skúter HECHT EQUIS v bielej farbe. Je poháňaný výkonným 3000 W elektromotorom. Napájaný je z akumulátora 72 V/ 20 Ah. Akumulátor je plne nabitý za 6 - 8 hodín, dojazd skútra je až 60 km na jedno nabitie. Maximálna rýchlosť skútra je obmedzená na 45 km/h. Skúter je vybavený prednou aj zadnou kotúčovou brzdou.

Zásadnou výhodou elektrického skútra je veľmi lacná prevádzka s minimálnou údržbou. Náklady na prejdený kilometer sú zlomkom nákladov prevádzky spaľovacieho motora. Lacnejšie už možno jazdiť len na bicykli, alebo chodiť pešo. Elektromotor je tichý, neprodukuje žiadne splodiny, má vysoký krútiaci moment už v nízkych otáčkach. Skúter je preto v rozjazde svižný, čo sa hodí najmä v mestskej premávke.

Moderným športovým dizajnom určite neurazí. Veľké a pohodlné sedlo, dostatok priestoru pre nohy, príjemné držanie riadidiel, stabilný a dobre odpružený podvozok, to všetko je zárukou vysokého komfortu pri jazde.

Údaj o maximálnom dojazde udáva orientačnú hodnotu, akú je možné dosiahnuť za úplne ideálnych podmienok. V praxi je potom dojazd do značnej miery ovplyvnený hmotnosťou vodiča a ďalšieho nákladu, výškovým prevýšením prekonávaným pri jazde, poveternostnými podmienkami, stavom vozovky, spôsobom jazdy, početnosťou rozjazdov (napríklad na križovatkách), stavom pneumatík (najmä ich nahustenia), kondíciou akumulátora a mnohými ďalšími faktormi. V extrémnych podmienkach sa tak dojazd môže znížiť aj na menej ako 50% uvádzanej hodnoty.

HECHT -EQUIS