• Domov
  • GORENJE - W2NHEI62SAS

GORENJE W2NHEI62SAS

GORENJE -W2NHEI62SAS
-14%
GORENJE -W2NHEI62SAS

GORENJE W2NHEI62SAS

Spredu plnená práčka Gorenje W2NHEI62SAS je v bielej farbe s čiernymi dvierkami. Kapacita bubna je 6 kg. Na výber ponúka až 15 pracích programov, v ktorých je Baby program, vankúše, AntiAllergy program vhodný pre alergikov a aj samočistiaci program bubna práčky. Hlučnosť pri odstreďovaní s max. otáčkami 1200 ot./min. je 72 dB. Motor PowerDrive Práčka je vybavená tichým a výkonným invertorovým mo Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

349.00€

299.00€

Cena bez DPH:249.17€

Popis produktu

Spredu plnená práčka Gorenje W2NHEI62SAS je v bielej farbe s čiernymi dvierkami. Kapacita bubna je 6 kg. Na výber ponúka až 15 pracích programov, v ktorých je Baby program, vankúše, AntiAllergy program vhodný pre alergikov a aj samočistiaci program bubna práčky. Hlučnosť pri odstreďovaní s max. otáčkami 1200 ot./min. je 72 dB.
Motor PowerDrive
Práčka je vybavená tichým a výkonným invertorovým motorom PowerDrive, ktorý zaručí dlhšiu životnosť a šetrí energiu pri každom praní. Ovládanie práčky je jednoduché, stačí len zapnúť práčku, zvoliť program a stlačiť tlačidlo Štart.
SteamTech
Práčka od Gorenje disponuje funkciou SteamTech. Dodatočné ošetrenie parou na konci zvoleného programu zaistí, že vaše oblečenie bude oveľa mäkšie. Bubon je naplnený parou, ktorá preniká do každého vlákna, čím zaručuje jemnejšie oblečenie, ktoré takmer netreba žehliť.
SterilTub
Tento program zabezpečuje, že vnútro práčky zostane dokonale čisté a sterilné pre príjemnú vôňu vašej bielizne. Pranie s práškom pri nižších teplotách môže viesť k tvoreniu ideálnych podmienok pre množenie baktérií, čo by mohlo spôsobiť zápach vašej bielizne.
Detský zámok
Počas prania zostanú dvere zamknuté, čím sa zabráni nechcenému otvoreniu dvierok. Z dôvodu zvýšenej ochrany je možné tiež uzamknúť ovládací panel stlačením špeciálnej kombinácie klávesov, čo znemožňuje neúmyselnú zmenu nastavení (v závislosti od modelu).
Pridanie bielizne
S pomocou funkcie AddClothes môžete jednoducho pozastaviť prací cyklus v jeho počiatočnej fáze a pridať alebo odstrániť bielizeň.
DrumClean
Pranie s pracím práškom pri nižších teplotách môže vytvoriť ideálne podmienky pre rast baktérií a spôsobiť nepríjemný zápach v bielizni. Program DrumClean sa postará o odstránenie baktérií vo vnútri práčky a zaisťuje, aby vaša bielizeň vždy sviežo voňala.
Programy a funkcie
Základné programy: Bavlna, Šport, Syntetika, Vlna, Mix, Rýchle pranie
Doplnkové programy: Baby program, Eco 40-60 °C, PerfectBlack, Eco 20 °C, Vankúše, AntiAllergy program vhodný pre alergikov, Extra programy prania, Odstreďovanie, Samočistiaci program bubna práčky, Pláchanie/odstreďovanie
Dodatočné funkcie: Pridanie bielizne, Predpierka, Odloženie štartu, Preskočiť odstredenie, Parná funkcia
Maximálna hĺbka: 43,5 cm.

GORENJE -W2NHEI62SAS