• Domov
  • Electrolux - EW6SN426WI

Electrolux EW6SN426WI

Electrolux -EW6SN426WI
-8%
Electrolux -EW6SN426WI

Electrolux EW6SN426WI

Technológia SensiCare v práčke Electrolux PerfectCare 600 upravuje dĺžku cyklu a spotrebu vody a elektrickej energie pre každú várku bielizne. Programy sú úsporné aj pri malých náplniach a žiadne oblečenie sa nebude prať zbytočne dlho. Vďaka štíhlej konštrukcii sa zmestí aj do menších domácností. Funkcia SoftPlus zaistí dôkladné namočenie a rovnomernú distribúciu aviváže ku každému vláknu. Bieliz Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

399.00€

369.00€

Cena bez DPH:307.50€

Popis produktu

Technológia SensiCare v práčke Electrolux PerfectCare 600 upravuje dĺžku cyklu a spotrebu vody a elektrickej energie pre každú várku bielizne. Programy sú úsporné aj pri malých náplniach a žiadne oblečenie sa nebude prať zbytočne dlho. Vďaka štíhlej konštrukcii sa zmestí aj do menších domácností.
Funkcia SoftPlus zaistí dôkladné namočenie a rovnomernú distribúciu aviváže ku každému vláknu. Bielizeň tak zostane jemná, voňavá a svieža dlhší čas.
Náš antialergický program kombinuje vlhkú paru a vysokú účinnosť prania a zabezpečuje úplné odstránenie baktérií z odevov.
Funkcia Eco TimeManager umožňuje prispôsobiť trvanie pracieho cyklu podľa vašich časových možností. Ušetríte čas i energiu, a bielizeň sa pritom perfektne vyperie. Spoľahnite sa.
S kompaktnou práčkou Electrolux si odevy zachovajú svoj vzhľad. Vďaka menším rozmerom sa zmestí do priestorov, ktoré by pre štandardné spotrebiče boli príliš malé, účinnosť prania však zostáva vynikajúca.
Rozmery (mm): v843xš595xh378

Electrolux -EW6SN426WI