Electrolux - EW6S426W
-16%

Technická špecifikácia

Energetická trieda A+++
Napájacie napätie 230V

Electrolux

EW6S426W

Technológia SensiCare® v práčke Electrolux PerfectCare 600 automaticky upravuje čas, spotrebu vody a elektrickej energie pre každú várku bielizne. Postará sa o to, aby sa žiaden odev nepral príliš dlho. Umožní vám prať aj tie najmenšie náplne mimoriadne úsporne. Vďaka úzkej konštrukcii šetrí miesto v domácnosti a nerobí žiadne kompromisy v oblasti kapacity alebo starostlivosti o tkaniny.

Starostlivosť na mieru a v kratšom čase

Technológia SensiCare prispôsobuje program aktuálnej náplni, aby zabránila zbytočne dlhému praniu oblečenia. Odevy si zachovajú svoj vzhľad a hebkosť.

Jemnosť vďaka starostlivosti o každé vlákno

Funkcia SoftPlus zaistí dôkladné namočenie oblečenia a rovnomernú distribúciu aviváže na všetkých vláknach. Bielizeň tak zostane jemná, voňavá a svieža dlhší čas.

Pridajte paru pre skutočnú čistotu

Antialergický program tejto práčky kombinuje vodnú paru a vysokú účinnosť prania, a odstraňuje tak baktérie z oblečenia.

Menej energie, viac času

Funkcia Eco TimeManager umožňuje nastaviť trvanie pracieho cyklu podľa vašich časových možností. Ušetríte čas aj energiu, a pritom sa môžete spoľahnúť, že bude bielizeň perfektne čistá.

Vynikajúca starostlivosť, kompaktné rozmery

Táto kompaktná práčka Electrolux vám pomôže udržiavať vaše obľúbené oblečenie v špičkovej kondícii. Vďaka svojej úzkej konštrukcii sa zmestí do priestorov, ktoré by boli pre spotrebiče štandardnej veľkosti príliš malé. Menšie rozmery však neznamenajú nižšie nároky na starostlivosť. Pri praní vašich obľúbených odevov vás vždy potešia skvelé výsledky.
Náplň bielizne: 6 kg
Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1200 ot./min
Jemný program Hodváb navrhnutý špeciálne pre hodváb
Pracie programy: zap/vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, rýchly, plákanie (otáčky), odstredenie/vypustenie, Antiallergy Vapour, detská bielizeň, hodváb, vlna, šport, športová bielizeň, Denim
Kontrola vyváženia náplne v bubne
Technológia Fuzzy Logic, prispôsobuje sa množstvu náplne
Posunutý štart
Protipenový systém
Detský bezpečnostný zámok
Nožičky: 4 nastaviteľné nožičky
Ochrana proti vytopeniu
Rozmery VxŠxH (mm): 845x595x420

Skladom
369.00€

309.00€

Cena bez DPH:257.50€

Podobné produkty