• Domov
  • ECG - AC 3021 HC DUAL autochladnička

ECG AC 3021 HC DUAL autochladnička

ECG -AC 3021 HC DUAL  autochladnička
-22%
ECG -AC 3021 HC DUAL  autochladnička ECG -AC 3021 HC DUAL  autochladnička

ECG AC 3021 HC DUAL autochladnička

Autochladnička ECG AC 3021 HC Dual v sivo zelenom prevedení v energetickej triede F s objemom 28 litrov s funkciou chladenia a ohrievania. Možnosť zapojenia v aute alebo do klasickej 230 V zásuvky. Veko autochladničky je odnímateľné a na prenos poslúži praktická rukoväť. Všade s vami Cestovná chladnička je ideálna na dovolenku, k vode či na dlhšiu cestu autom. Skvelo sa hodí tam, kde nie je e Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

89.00€

69.00€

Cena bez DPH:57.50€

Popis produktu

Autochladnička ECG AC 3021 HC Dual v sivo zelenom prevedení v energetickej triede F s objemom 28 litrov s funkciou chladenia a ohrievania. Možnosť zapojenia v aute alebo do klasickej 230 V zásuvky. Veko autochladničky je odnímateľné a na prenos poslúži praktická rukoväť.

Všade s vami
Cestovná chladnička je ideálna na dovolenku, k vode či na dlhšiu cestu autom. Skvelo sa hodí tam, kde nie je elektrická energia a vy by ste chceli mať chutné chladené nápoje. Chladnička obdržala do výbavy praktické funkcie, ktoré určite ocení nie jeden používateľ.

Chladí aj ohrieva
Kapacita chladničky je 28 litrov, vďaka čomu v nej uskladite chladené nápoje či desiatu. Chladnička okrem klasického chladenia (Cold), kde dokáže schladiť potraviny až o 20°C pod bežnú okolitú teplotu, disponuje aj funckiou ohrevu (Hot). Výhrevná kapacita stúpi oproti okolitej teplote o 25°C až 65°C. Tieto funkcie si ľahko nastavíte pomocou prepínacieho ovládania v zadnej časti chladničky. Pre maximálnu úsporu prevádzky využijete program ECO.

ECG -AC 3021 HC DUAL  autochladnička

Podobné produkty