• Domov
  • Delimano - STAR FRITEZA

Delimano STAR FRITEZA

Delimano -STAR FRITEZA
-10%

Delimano STAR FRITEZA

Teplovzdušná fritéza Delimano Air Fryer Star vám pomôže so zdravšou prípravou pokrmov. Vďaka tomuto prístroju budú vaše jedlá krásne chrumkavé zvonku a šťavnaté zvnútra. Kôš disponuje objemom 3,5 l a naraz v ňom pripravíte pokrmy pre celú rodinu. Teplotu fritovania si môžete nastaviť v rozmedzí od 80 do 200 °C. Fritéza ďalej umožňuje využitie časovača až na 30 minút. Po uplynutí nastavenej doby s Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

79.90€

72.00€

Cena bez DPH:60.00€

Popis produktu

Teplovzdušná fritéza Delimano Air Fryer Star vám pomôže so zdravšou prípravou pokrmov. Vďaka tomuto prístroju budú vaše jedlá krásne chrumkavé zvonku a šťavnaté zvnútra. Kôš disponuje objemom 3,5 l a naraz v ňom pripravíte pokrmy pre celú rodinu. Teplotu fritovania si môžete nastaviť v rozmedzí od 80 do 200 °C. Fritéza ďalej umožňuje využitie časovača až na 30 minút. Po uplynutí nastavenej doby sa prístroj automaticky vypne a upozorní vás zvukovým signálom.

Jednoduché použitie a čistenie
Fritéza sa ľahko ovláda. V prednej časti sa nachádza vnútorné tlačidlo na nastavenie času a vonkajšie tlačidlo na nastavenie teploty. Vyberateľný kôš a tácka sa ľahko čistia a v prípade potreby ich môžete bez obáv umiestniť do umývačky riadu.

Delimano -STAR FRITEZA