• Domov
  • CANDY - CSTG 48TME 8kg

CANDY CSTG 48TME 8kg

CANDY -CSTG 48TME 8kg
-7%
CANDY -CSTG 48TME 8kg CANDY -CSTG 48TME 8kg

CANDY CSTG 48TME 8kg

Smart práčka s vrchným plnením s kapacitou bubna 8 kg. Max. otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. pri hlasitosti 79 dB, pri praní je to 52 dB. Ponúka až 16 pracích programov, vrátane rýchlych programov so systémom Mix Power System+. Podpora technológie NFC, Smart Touch a Smart Check-Up. Vybavená Smart invertorovým motorom, KG detektorom. Má tiež bezpečnostný zámok, otváranie Gentle Touch. Ovládani Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

429.00€

399.00€

Cena bez DPH:332.50€

Popis produktu

Smart práčka s vrchným plnením s kapacitou bubna 8 kg. Max. otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. pri hlasitosti 79 dB, pri praní je to 52 dB. Ponúka až 16 pracích programov, vrátane rýchlych programov so systémom Mix Power System+. Podpora technológie NFC, Smart Touch a Smart Check-Up. Vybavená Smart invertorovým motorom, KG detektorom. Má tiež bezpečnostný zámok, otváranie Gentle Touch. Ovládanie pomocou otočného gombíka a dotykového displeja. Rozmery výrobku (VxŠxH): 85 x 40 x 60 cm.
Technológia Smart Touch
Umožňuje bezdotykovú komunikáciu inteligentnej práčky pomocou technológie NFC so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom s operačným systémom Android vybaveným funkciou NFC. Vždy keď budete chcieť využiť smart funkcie inteligentnej práčky je potrebné najprv aktivovať režim Smart Touch nastavením ovládania do správnej polohy, aktivovať v telefóne funkciu NFC a potom udržiavať mobilné zariadenie v blízkosti loga Smart touch, ktoré sa nachádza na ovládacom paneli.

Kg Detector
Výkon šitý na mieru každému naplnenie práčky. Kg Detector nastavuje prívod vody a čas pracieho cyklu podľa váhy bielizne a tým znižuje spotrebu energie, čím sa pranie stáva vysoko efektívnym.

Rýchly program
Zhora plnená práčka Candy je vybavená niekoľkými rýchlymi programami, ktoré výrazne skrátia dobu prania. Už za necelú hodinu je vaša bielizeň čistá. Špeciálny program Mix Power System+ sa postará o to, aby sa prací prášok rovnomerne dostal k vášmu oblečeniu. Program využíva pri praní priame vstrekovanie zmesi vody + pracieho prostriedku. Takéto vstrekovanie zvyšuje efektivitu pracieho prostriedku aj pri nízkych teplotách. Ďalšou výhodou je, že pri praní na 40°C vie ušetriť až 60% energie.

Užitočné funkcie
Dvierka práčky sú vybavené systémom Gentle Touch, ktorý zodpovedá za ich pomalé a jednoduché otváraní. O aktuálnom stave váš oboznámí funkcia Smart Check-Up. Dokonca vám vie poradiť v prípade poruchy. Ďalšou výbornou funkciou je hlasový asistent pomáhajúci vám pri zvolení správneho pracieho programu podľa vašich potrieb. Stačí len zadať typ bielizne, jeho farbu a stupeň znečistenia.

CANDY -CSTG 48TME 8kg