• Domov
  • CANDY - CSTG 37TMCE/1-S 7kg

CANDY CSTG 37TMCE/1-S 7kg

CANDY  -CSTG 37TMCE/1-S    7kg
-7%
CANDY  -CSTG 37TMCE/1-S    7kg

CANDY CSTG 37TMCE/1-S 7kg

Inteligentná práčka Candy CSTG 37TMCE/1-S s horným plnením v bielej farbe vyperie vašu bielizeň ľahko, rýchlo a efektívne. Vďaka nej môžeže svoj voľný čas venovať svojim obľúbeným činnostiam. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 130 Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

419.00€

389.00€

Cena bez DPH:324.17€

Popis produktu

Inteligentná práčka Candy CSTG 37TMCE/1-S s horným plnením v bielej farbe vyperie vašu bielizeň ľahko, rýchlo a efektívne. Vďaka nej môžeže svoj voľný čas venovať svojim obľúbeným činnostiam. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1300 otáčok za minútu.
16 programov základných + 40 programov Smart Touch: Bavlna, Eco 40 - 60 °C, Džínsy, Vlna/ručné pranie, Syntetika, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Rýchly jemný 59 min, Rýchly športové plus 39 min, Rýchly hygienický 59 min, Rýchly pre malé náplne 14, 30, 44 min , Rýchle zmiešané a farebné 20 ° 59 min, Rýchla perfektné bavlna 59 min, Rýchly špeciálny 49 min, Smart Touch
Funkcie: Predpierka, Extra plákanie, Hygienický+, Odložený štart až 24 hod, Rýchly/Nastavenie miery znečistenia (3), Nočné pranie, Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, Zablokovanie tlačidiel
MixPower system+
Práčka disponuje patentovaným systémom Mix Power system+, ktorý rozpúšťa prací prostriedok spolu s vodou v špeciálnej komore. Násladne vzniknutou penou kropí bielizeň, čím sa tak dosiahne vysoká účinnosť prania a pri nízkych teplotách. Zníženia je aj doba prania na minút a tým sa tak šetrí aj spotreba energie.
Rýchle programy
Práčka Candy bola vytvorená na základe konceptu rýchlych, efektívnych pracích cyklov pre dennú potrebu. Ponúka tak kompletnú sadu rýchlych programov, ktoré určite oceníte pri každodennom praní a vďaka ktorým ušetríte čas. Vybrať si môžete jednen z rýchlych programov 14, 30 a 44 min. alebo Perfect Rapid 59 minút a iné.
Odložený štart
S praktickou funkciou odložený štart bude bielizeň pripravená, kedy si vy rozkážete. Táto funkcia umožňuje naprogramovať začiatok pracieho cyklu s maximálnym oneskorením 24 hodín. Už žiadne starosti s nepríjemným pachom vytváraným mokrým prádlom, ktoré zostalo vo vnútri práčky po vypraní príliš dlho.
Materiál bubna
Materiál použitý pre vaňu je Silitech a bubon je vyhotovený z nerezu. Použitím týchto materiálov máte istotu dlhotrvajúcej kvality a nízkej poruchovosti spotrebiča. Bubon Shiatsu má navyše na povrchu masážne body pre šetrné zaobchádzanie s vašou bielizňou.

CANDY  -CSTG 37TMCE/1-S    7kg