• Domov
  • Brita - Maxtra plus 4-pack

Brita Maxtra plus 4-pack

Brita -Maxtra plus 4-pack
-10%

Brita Maxtra plus 4-pack

Vodné filtre Maxtra+ od výrobcu Brita umožňujú najpokročilejšiu technológiu filtrovania vody. Táto nová technológia MicroFlow prináša o 25% lepšiu chuť vody, je totiž o 25% účinnejšia pri odstraňovaní chlóru z pitnej vody. Zároveň je však zachovaná vysoká úroveň redukcie vodného kameňa a ťažkých kovov. Filtrovaná voda aj nápoja z nej pripravovanej (káva, čaj) sú chutnejšie. Varenie s filtrovanou v Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

28.90€

25.90€

Cena bez DPH:21.58€

Popis produktu

Vodné filtre Maxtra+ od výrobcu Brita umožňujú najpokročilejšiu technológiu filtrovania vody. Táto nová technológia MicroFlow prináša o 25% lepšiu chuť vody, je totiž o 25% účinnejšia pri odstraňovaní chlóru z pitnej vody. Zároveň je však zachovaná vysoká úroveň redukcie vodného kameňa a ťažkých kovov. Filtrovaná voda aj nápoja z nej pripravovanej (káva, čaj) sú chutnejšie. Varenie s filtrovanou vodou je zdravšie a kuchynské spotrebiče (kávovary, rýchlovarné kanvice) sú chránené pred usadzovaním vodného kameňa a vďaka tomu je predĺžená ich životnosť.

Vodné filtre Brita Maxtra+ využívajú k efektívnej filtrácii vody perličky Micro Carbon Pearls. V hornej časti filtra je jemné sitko pre zachytenie organických nečistôt a na spodnej strane filtra je jemná mriežka, ktorá zabraňuje prieniku jemných častíc. Korpus filtra je vyrobený z plastu, ktorý neobsahuje BPA a je určený pre trvalý kontakt s vodou. Filtračná zmes vo vnútri filtra je tvorená ióntomeničom v podobe živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupiniek kokosových orechov. Filtračná zmes tiež obsahuje inhibitor, ktorý zabraňuje vzniku a množenia baktérii.

Vodné filtre Brita Maxtra+ sú kompatibilné so všetkými typmi filtračných kanvíc Brita. Jeden vodný filter je určený na prefiltrovanie 100 litrov vody alebo na 4 týždne používania - podľa toho, ktorý z podmienok uplynie skôr.

Špecifikácie

Balenie obsahuje: 4 x vodný filter Brita Maxtra+

Materiál: plast bez BPA
Kompatibilita: pre všetky typy filtračných kanvíc Brita

Brita -Maxtra plus 4-pack

Podobné produkty