BRAVO B-4262

BRAVO -B-4262
-20%

BRAVO B-4262

Tiež oceníte funkciu odložený štart (až o 13h), vďaka ktorej si môžete vopred navoliť, kedy sa má začať pečenie a Vy potom môžete prísť, až keď je dopečené. Súčasťou pekárne sú aj hnetacie háky, ktoré sa Vám postarajú o prípravu cesta. Jedná sa o pekáreň strednej triedy, ktorá uspokojí začínajúceho alebo pokročilého pekára. Plusom je prehľadné ovládanie s názorným displejom, riadené elektroniko Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

99.00€

79.00€

Cena bez DPH:65.83€

Popis produktu


Tiež oceníte funkciu odložený štart (až o 13h), vďaka ktorej si môžete vopred navoliť, kedy sa má začať pečenie a Vy potom môžete prísť, až keď je dopečené. Súčasťou pekárne sú aj hnetacie háky, ktoré sa Vám postarajú o prípravu cesta.

Jedná sa o pekáreň strednej triedy, ktorá uspokojí začínajúceho alebo pokročilého pekára. Plusom je prehľadné ovládanie s názorným displejom, riadené elektronikou. Samozrejmosťou je dobré spracovanie a kvalitné súčiastky. Pekáreň má niekoľko bezpečnostných funkcií - tepelné poistky, stráženie teploty pre optimálne kysnutie a pečenie. U nás najradšej pečieme v programe č. 2 "Francúzsky chlieb", chutí dobre a je krásne nadýchaný.

Popis

váha chleba 0,75 - 1,25 kg
funkcia udržiavania teploty po dobu 60 min.
možnosť zvolenia prepečenia kôrky
program na pečenie bezlepkového chleba
odloženie štartu až o 13 hodín
nádobka s odmerkou
2 hnetacie háky
12 digitálnych programov
LCD displej, české MENU
príkon 850 W

BRAVO -B-4262

Podobné produkty