BRAUN S3-300

BRAUN -S3-300
-13%
BRAUN -S3-300 BRAUN -S3-300

BRAUN S3-300

Holiaci strojček s trojitým holiacim systémom (2x SensoFoil™ planžeta, 1x zastrihávacia lišta). Dobíjací elektrický planžetový holiaci strojček Braun Series 3 je nekompromisný k fúzom a šetrný k pleti. 3 stupňové holiace prvky citlivé na tlak sa skvele prispôsobia každej kontúre tváre a holia v intuitívne priamych líniách. Naviac jednotlivé planžety automaticky reagujú na tlak a samy sa sťahujú, č Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

69.00€

59.90€

Cena bez DPH:49.92€

Popis produktu

Holiaci strojček s trojitým holiacim systémom (2x SensoFoil™ planžeta, 1x zastrihávacia lišta). Dobíjací elektrický planžetový holiaci strojček Braun Series 3 je nekompromisný k fúzom a šetrný k pleti. 3 stupňové holiace prvky citlivé na tlak sa skvele prispôsobia každej kontúre tváre a holia v intuitívne priamych líniách. Naviac jednotlivé planžety automaticky reagujú na tlak a samy sa sťahujú, čím chránia Vašu pokožku.

Systém strihania s trojitou akciou. Dve planžety a integrovaný stredný zastrihávač oholí progresívne a hladšie. Spoločne tak oholí pri každom ťahu ako dlhé, tak krátke chĺpky, vyskúšané aj na náročných trojdňových fúzoch. Dve planžety SensoFoil sú špeciálne navrhnuté pre efektívne dokonalé oholenie a jemný pocit na pokožke. Stredný zastrihávač ľahko oholí aj dlhšie a ťažšie odstrániteľné fúzy.

Charakteristika a technické údaje:

Aku prevádzka, použiteľný aj s káblom

LED ukazovateľ stavu nabitia batérie 2 výkonné NiMH batérie 1 h nabíjania = 20 min. prevádzky 5 min. nabíjania = 1 oholenie

Súčasťou balenia: holiaci strojček, kryt na holiacu hlavu, čistiaca kefka, adaptér
Farba: čierna
Ikonická nemecká značka Braun je celosvetovým špecialistom na holiacu techniku. Všetky holiace strojčeky Braun minimálne dráždia pokožku vďaka technológií 3-flex, pri ktorej nemusíte žiadne holené miesto viackrát prechádzať. 100% vodotesný - holiace strojčeky Braun Series 3 sú certifikované podľa normy IPX7 - možno ich bez problému ponoriť do hĺbky 5 metrov, čo znamená že ich môžete používať aj vo vlhkom prostredí a kľudne aj s penou alebo gélom na holenie.

BRAUN -S3-300