Beurer FW 20

Beurer -FW 20
-11%

Beurer FW 20

Elektrická výhrevná papuča od nemeckej značky Beurer s označením Beurer FW 20. Papuča FW20 od Beureru je to najlepšie pre útulné pohodlie. Veľký tvar papuče je perfektne tvarovaný a naplnený plyšovou podšívkou, ktorá ponúka maximálny komfort. Užívateľ môže sedieť, relaxovať a využívať rýchly čas ohrevu a prispôsobiť teplotu pomocou regulátora. Ohrievač chodidiel je vhodný na použitie kedykoľvek a Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

45.00€

39.90€

Cena bez DPH:33.25€

Popis produktu

Elektrická výhrevná papuča od nemeckej značky Beurer s označením Beurer FW 20.
Papuča FW20 od Beureru je to najlepšie pre útulné pohodlie. Veľký tvar papuče je perfektne tvarovaný a naplnený plyšovou podšívkou, ktorá ponúka maximálny komfort. Užívateľ môže sedieť, relaxovať a využívať rýchly čas ohrevu a prispôsobiť teplotu pomocou regulátora. Ohrievač chodidiel je vhodný na použitie kedykoľvek a kdekoľvek. Je vhodný pre väčšie nožičky (pozri celkové rozmery nižšie).
Papuča má až 3 nastavenia teploty - takže si viete nastaviť optimálny tepelný komfort. Vďaka rýchloohrevu zas nemusíte dlho čakať na teplo.
O bezpečnosť sa stará Beurer Safety Systém - ochrana proti prehriatiu. Vďaka tomuto systému sa podložka vypne v prípade, že tepelná špirála vo vnútri podložky je poškodená a hrozilo by nebezpečenstvo prehorenia. Automatické vypnutie zas podušku vypne približne po 90 minútach.

Charakteristika a technické údaje:
priedušná, odvádza vlhkosť
0-1-2-3 stupne
systém ochrany proti prehriatiu BSS
vonkajšia strana viacfarebný potlačený bavlnený flanel 100%
vnútorná strana biele viskózne vlákno
farebne zladené olemované okraje
kožušinový poťah z acrylového plyšu
odnímateľný plyš vhodný do práčky
rozmer cca: 30x27x26 cm
100W

Beurer -FW 20