• Domov
  • BEKO - WUE 6636CSXOC

BEKO WUE 6636CSXOC

BEKO -WUE 6636CSXOC
-8%

BEKO WUE 6636CSXOC

Parná práčka - s predným plnením, energetická trieda D, váž. spotreba energie 64 kWh/100 cyklov, váž. spotreba vody na cyklus 36 l, parný program a displej, SteamCare, 1200 ot./min pri odstreďovaní, biela farba, rozmery 60 × 84 × 44 cm (Š×V×H), hmotnosť 56 kg Čistá práčka vďaka pare Program DrumClean + odstráni z práčky všetky zvyšky prášku, vlákien z textilu a aviváže oveľa lepšie. Na čistenie Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

359.00€

329.00€

Cena bez DPH:274.17€

Popis produktu

Parná práčka - s predným plnením, energetická trieda D, váž. spotreba energie 64 kWh/100 cyklov, váž. spotreba vody na cyklus 36 l, parný program a displej, SteamCare, 1200 ot./min pri odstreďovaní, biela farba, rozmery 60 × 84 × 44 cm (Š×V×H), hmotnosť 56 kg
Čistá práčka vďaka pare
Program DrumClean + odstráni z práčky všetky zvyšky prášku, vlákien z textilu a aviváže oveľa lepšie. Na čistenie využíva paru, ktorá účinne odstráni zaschnuté zvyšky. Výsledkom je čistejšia bielizeň a dlhšia životnosť práčky.

Para na škvrny
Para SteamCure pomáha v priebehu cyklu odstráneniu odolných škvŕn tým, že prenikne hlboko do tkaniny, škrvny namočí a umožní ich vypranie. Počas odstredenia zase zabraňuje pokrčeniu bielizne, čím uľahčí žehlenie, dokáže odstrániť až 99,9% alergénov vrátane baktérií a vírusov a vie tiež osviežiť inak čistú bielizeň bez nutnosti prania.

Stiahnite si ďalšie pracie programy
Stačí len nainštalovať aplikáciu HomeWhiz do vášho inteligentného telefónu a spárovať ju s práčkou Beko cez Bluetooth. Potom už môžete začať upravovať a sťahovať ďalšie programy, ovládať práčku cez telefón, alebo si vyhľadať návody a rady na najefektívnejšie pranie.

Šetrné pranie od siloniek po bavlnu
Špeciálny vzor nerezového bubna AquaWave® je navrhnutý tak, aby bol šetrný k textilu, ale pritom umožnil dôkladné vypranie aj tej najjemnejšej látky.

Tiché, úsporné a spoľahlivé pranie
ProSmart ™ invertorový motor je tým správnym srdcom práčky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie práčky po niekoľko rokov.

Odstránenie škvŕn bez predpierania
Program StainExpert ™ zvládne odstrániť až 24 druhov škvŕn. Vďaka kombinácii rôznych teplôt, špecifickým pohybom bubna a doby prania a namáčania vyperie nečistoty bez ručného predpierania.

Vyperte plnú práčku bielizne už za 28 minút!
S programom Denný Express je možné vyprať plnú náplň práčky pri 30 °C za 28 minút. Skvele sa tak hodí pre pravidelné pranie bežne znečistenej bielizne, ktoré potrebujete večer preprať, aby bolo ráno suché.

BEKO -WUE 6636CSXOC