• Domov
  • BEKO - RCNA406I40WN

BEKO RCNA406I40WN

BEKO -RCNA406I40WN
-14%
BEKO -RCNA406I40WN BEKO -RCNA406I40WN

BEKO RCNA406I40WN

Kombinovaná chladnička Beko RCNA406I40WN v bielom prevedení. NeoFrost chladnička s objemom 253 l a mraznička 109 l je vybavená automatickým odmrazovaním. Vnútorné vybavenie chladiacej časti umiestnenej hore pozostáva z LED osvetlenia, sklených políc, dverových poličiek a plastových zásuviek na ovovcie a zeleninu. Mraziaca časť s 3 priehladnými plastovými policami je umiestnená v spodnej časti. Mra Zobraziť viac

Vypredane

499.00€

429.00€

Cena bez DPH:357.50€

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Beko RCNA406I40WN v bielom prevedení. NeoFrost chladnička s objemom 253 l a mraznička 109 l je vybavená automatickým odmrazovaním. Vnútorné vybavenie chladiacej časti umiestnenej hore pozostáva z LED osvetlenia, sklených políc, dverových poličiek a plastových zásuviek na ovovcie a zeleninu. Mraziaca časť s 3 priehladnými plastovými policami je umiestnená v spodnej časti. Mraziaca kapacita mrazničky je 6 kg/24 hod. a pri výpadku prúdu udrží potraviny čerstvé 33 hodín. Chladnička Beko RCNA406I40WN je vybavená antibakteriálnym tesnením. Maximálna hlučnosť dosahuje 38 dB.

Chladiaca zóna
Chladiaca časť kombinovanej chladničky Beko RCNA406I40WN s vnútorným objemom 253 l a disponuje odkladacími sklenenými plochami. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť v priestore vybavená aj zásuvkami. Dverné poličky sú vyrobené z plastu. Osvetlenie je zabepečné prostredníctvom moderného LED osvetlenia, ktoré nehreje, vďaka čomu, tak ušetríte spotrebu vašej energie. Osvetlenie je tak nielen praktické, ale navyše aj ekonomické, čo určite oceníte. Čistenie kombinovanej chladničky vám vo veľkej miere uľahčí aj jej automatické odmrazovanie, ktoré má chladnička vo výbave. Každá námraza sa teda ostráni automaticky a vy sa tak nemusíte trápiť s ručným odmrazovaním.

Mraziaca zóna
Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mrazničkou s objemom 109 l. Vybavená je tromi zásuvkami, pre mrazenie potravín, ktoré sú vyberateľné. Jej mraziaca kapacita je 6 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 33 hodín.

Antibakteriálne tesnenie
Antibakteriálnu bariéru, ktorá dokonale chráni celé vnútro chladničky od mikroorganizmov má na svedomí pridanie tesnenia z antimikrobiálnych látok. S kombinovanou chladničkou sa tak môžete tešiť na stále čistú chladničku bez nežiadúcich baktérií a stále čerstvé potraviny.

NeoFrost
Máte dojem, že potrraviny v chladničke sú vysušené stvrdnuté? Na rozdiel od NoFrost chladenia, ktoré potraviny vysušuje technológia NeoFrost využíva dva nezávislé chladiace okruhy. V spojení s dvoma ventilátormi dokáže udržať studený a vlhký vzduch ako ideálnu klímu pre správne uchovávanie čerstvosti potravín. Zároveň dokáže vyrobiť a udržiavať suchý a veľmi studený vzduch pre hlboké mrazenie potravín v mrazničke. Potraviny vám tak vydržia dlhodobo čerstvé a nevysušené. V chladničke tak bude idálna vlhkosť pre skladovanie čerstvých potravín a v mrazničke bude sucho pre uchovanie zmrazených potravín. A to bez nutnosti odmrazovania.

SmoothFit pánty
Dvere chladničky s pántmi SmoothFit môžete otvoriť, aj keď je vedľa nej linka, pretože sú bez nábehu. To znamená, že chladnička má stále rovnakú šírku, či je zatvorená alebo otvorená.
Šírka 59.5 cm
Výška 202.5 cm
Hĺbka 67 cm
Hmotnosť 76 Kg

BEKO -RCNA406I40WN