• Domov
  • Beko - DPS 7405 GB5 sušička

Beko DPS 7405 GB5 sušička

Beko - DPS 7405 GB5 sušička
-5%

Beko DPS 7405 GB5 sušička

Načo strácať cenný čas ručným vešaním čistej bielizne na šnúru? Majte ho usušené rovnako kvalitne a prevoňajte oblečenie aj iné látky nádhernou vôňou priamo v sušičke. So šírkou iba 60 cm nezaberie v domácnosti veľa miesta. Napriek tomu jej praktické využitie budete oslavovať vždy, keď sa miesto práce budete môcť venovať drahej polovičke, domácemu miláčikovi či napríklad obľúbenému filmu. Pre k Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

379.00€

359.00€

Cena bez DPH:299.17€

Popis produktu

Načo strácať cenný čas ručným vešaním čistej bielizne na šnúru? Majte ho usušené rovnako kvalitne a prevoňajte oblečenie aj iné látky nádhernou vôňou priamo v sušičke. So šírkou iba 60 cm nezaberie v domácnosti veľa miesta. Napriek tomu jej praktické využitie budete oslavovať vždy, keď sa miesto práce budete môcť venovať drahej polovičke, domácemu miláčikovi či napríklad obľúbenému filmu.

Pre koho je určená?
Spoločnosť Beko vám ponúka samostatne stojacu sušičku s predným plnením. Je vhodná dokonca aj pre veľké rodiny
s piatimi a viac členmi. Na jeden sušiaci proces zvládne v bubne usušiť až 7 kg bielizne bez toho, aby ste museli robiť kompromisy čo do kvality výsledku.

Samozrejmosťou je efektívna a lacná prevádzka. Sušička Beko vám rodinný rozpočet skutočne nezruinuje. Radí sa do úspornej energetickej triedy A++ s tým, že ročná spotreba energie je len 209 kWh. A to už sa oplatí, no nie?

Odložený štart
Nedovoľte, aby vám bielizeň riadila celý život. Využite možnosť nastavenia odloženého štartu. Sami si zvoľte, ktorá doba počas nasledujúcich 24 hodín sa vám na sušenie najlepšie hodí. Nechajte sušičku pracovať, zatiaľ čo idete do práce, na nákup alebo napríklad na výlet. Keď sa vrátite, vaša bielizeň bude suchá, prevoňaná a hebká, pripravená na žehlenie či poskladanie.
predu plnená sušička triedy A++, kapacita 7 kg
odložený štart: až o 24 hodín
program BabyProtect: žiadne stopy po pracom prášku; šetrné k detskej pokožke
EcoGentle™: nízka spotreba elektriny vďaka tepelnému čerpadlu

Beko - DPS 7405 GB5 sušička